Godzilla efsanesi 3 yeni mobil oyun ile dönüyor

Godzilla efsanesi 3 yeni mobil oyun ile dönüyor

Godzilla efsanesi 3 yeni mobil oyun ile dönüyor

Godzilla efsanesi 3 yeni mobil oyun ile dönüyor, Oyun sever takipçilerimiz için Godzilla efsanesi 3 yeni mobil oyun ile dönüyor başlığı altında geniş bir şekilde bilgi verelim istedik.. Makalemizin içinde sizlerin yaptığı Godzilla efsanesi 3 yeni mobil oyun ile dönüyor arayışınız ile alakalı geniş bilgiler yazımızın içindedir..

Godzilla efsanesi 3 yeni mobil oyun ile dönüyor

TOHO Games bu sene üç yeni Godzilla mobil oyunu için açıklama yaptı. Bunlardan ilki olan Run Godzilla, iOS ve Android için piyasaya çıktı. Sıradaki iki oyunun ise çıkış tarihleri ve ayrıntı kısmı belirlendi.

390 metre uzunluğundaki efsane karakter en son 2019’da Defense Force (Android – iOS) ile oyun dünyasında karşımıza gelmişti. Bu yıl için açıklamalan ilk yapım ise Godzilla vs. Kong filminden günler önce geldi.

31 Mart’ta film sinemalar ile eşzamanlı olarak HBO Max üzerinden gösterime girecek. Çekimleri 160-200 milyon dolar civarında olan Godzilla vs. Kong, 2021’in en iddialı işlerinden biri olacak. Projenin dünya prömiyerinden hemen sonra ise iki farklı oyunla daha yüz yüze kalacağız.

Godzilla vs Kong filminden ilk görüntüler!

Godzilla vs Kong filminden ilk görüntüler!

Yıllardır karşılaşması beklenen iki tanınmış yaratığın müsabakasını bizlere sunacak olan Godzilla vs Kong filminden ilk görüntüler sızdı.

Godzilla hayranları için birbirinden farklı üç oyun

Şimdiden on binlerce kullanıcı aracılığıyla indirilen Run Godzilla oyunu enteresan bir simülasyon deneyimi vaat ediyor. Medeniyetin yok olduğu bir dünya çapında oyuncular Kaiju ve Godzilla‘yı büyütmekle görevlendirilirken; onları daha kuvvetli kılmak ve köyü huzura kavuşturmak için düzenli olarak beslemeleri gerekiyor.

Ücretsiz olarak yayına giren yapım Android’de 89 Megabayt, iOS’ta ise 219,6 Megabayt boyuta sahip. Ayrıca karakterleri daha bi hayli hızlı geliştirmek için her iki platformda da oyun içi satın alımlar bulunmakta. Google Play Store veya Apple App Store‘dan Run Godzilla’yı indirmek olabilecek.

Run Godzilla

Run Godzilla oyunu Android ve iOS’a geldi.

Sıradaki iki oyundan birisi olan Godzilla Destruction ilgi çekici konusu ile heyecan veriyor. Bu yapım için şimdiden ön kayıt fırsatı açılmış durumda. Kullanıcılara Canavarlar Kralı olarak dünyayı dolaşıp tüm şehirleri yok edebilecekleri aksiyon dolu bir macera vaat ediliyor.

Godzilla Battle Line oyunu da tıpkı Destruction gibi ön kayıtlarını açtı. Burada ise oyuncuların dünyanın her yerinden kullanıcılar ile online olarak savaşabilecekleri bir atmosfer gelecek. Oyunculara kendi canavarlarını yaratıp geliştirme seçenekleri sağlanacak. İsminden de anlaşılabileceği üzere beklenen yapım klasik bir Battle Royale deneyimi oluşturacak.

[wpcc-iframe style=”margin:0px;height:381px!important” class=”embed-youtube” title=”Godzilla Announcement from Toho Games!” width=”500″ height=”281″ src=”https://www.youtube.com/embed/gsrPmxaex2w?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

Godzilla Destruction ve Battle Line için halen net bir çıkış günü verilmedi. Lakin iki oyun da Nisan ayında platformlara gelecek. Bunun yanı sıra bu yapımların ücretli olarak mı sergileneceği halen muamma. Lakin tahminlere göre yayıncı şirket yapımları bedava yayınlayıp oyun içi satın alım seçenekleri ekleyecek.

GodzillaGodzilla Battle LineGodzilla DestructionRun Godzilla

#post_detail_content .tags_sdn_posts { margin-top:15px;height:36px;overflow:hidden; }
#post_detail_content .tags_sdn_posts strong a {
border: 1px solid #ddd;
background: #a5a5a5;
color: white !important;
padding:2px 10px;
font-size:12px;
font-weight:normal;
display:inline-block;
margin:2px;
}
#post_detail_content .tags_sdn_posts strong a:hover {
opacity:.7;
}

14 Beğen