Geralt Fortnite Kozmosunun Yeni Üyesi Oldu

Geralt Fortnite Kozmosunun Yeni Üyesi Oldu

Geralt Fortnite Kozmosunun Yeni Üyesi Oldu

CD Projekt RED ile Epic Games ortasında yapılan muahede ile Geralt Fortnite kainatına konuk olan yeni karakter oldu. 4. Kısım 1. Dönem Savaş Bileti ile oyuna dahil olan Geralt için hazırlanmış özel vazifeler de sizleri bekliyor. Ayrıntılar haberimizde.

Unreal Engine 4 grafik motoruyla geliştirilen ve sonradan da Unreal Engine 5 motoruna geçişin yapıldığı fiyatsız Battle Royale oyunu, 2017 yılında yayınlanmıştı. Kısa mühlet içerisinde tanınan olan oyun, büyük başarılara imza atmış ve Amerikan yayıncı için tam bir para basma makinesi haline gelmişti.

Zaman içerisinde Aloy, Lara Croft, Kratos, Mike Lowray, Venom, Rick Grimes, Chris Redfield ile Jill Valentine ve Chloe Frazer ile Nathan Drake dahil pek çok değerli karakteri kozmosuna davet eden Fortnite için sırada Geralt (The Witcher) var.

Geralt Fortnite Kozmosuna Ayak Bastı

Verilen bilgiler doğrultusunda, 4. Kısım 1. Dönem Savaş Bileti vazifelerini tamamlamanız durumunda, kıyafet ve öbür eşyaları açabilmek mümkün olacak. Birinci vazife setini şu anda oynayabiliyor iken, ikinci vazife seti ise 28 Şubat 2023 tarihinde yayınlanacak olan v23.50 güncellemesi sonrasında etkin olacak.

Beş farklı maçta gerçeklik geliştirmesini aktifleştirerek Rivialı Geralt yükleme ekranını, üç av tamamlayarak Kas Hafızası spreyini, bir boss yenerek Igni İşareti tabirini ve rakiplerinize beş yüz yakın dövüş silahı ile hasar vermeniz durumunda da Witcher’ın Çelik Kılıcı kazmasını açabilmeniz mümkün olacak.

Son olarak, Lama Okulu iştiraki için Kısım 4 Dönem 1 Savaş Bileti gerekli değil. Lama Okulu eğitimi Yolu 1 şu anda mevcut olup, resmi sayfa aracılığıyla erişilebilir. İkinci yol 14 Şubat, üçüncü yol 21 Şubat ve dördüncü yol da 28 Şubat 2023 tarihinde erişime açılacak.

Kaynak: Turuncu Levye

1 Beğen