Forza Motorsport’un 2023 Sonlarında Geleceği Bildirildi

Forza Motorsport’un 2023 Sonlarında Geleceği Bildirildi

Forza Motorsport’un 2023 Sonlarında Geleceği Bildirildi

 
Yayıncı Xbox Game Studios ve geliştirici Turn 10 Studios tarafından oyunculara sunulacak olan yarış oyunu Forza Motorsport’un çıkış tarihi hakkında çeşitli raporlar ortaya çıktı. Giant Bomb’dan Jeff Grubb, Forza Motorsport’un 2023’ün ikinci yarısından sonra geleceğini belirtti.
 
Forza Motorsport oyununda gerçekçilik ön planda olacak
 
 
 
Hem görsel manada hem de yarış tecrübesi manasında gerçekçiliğin ön planda olacağı Forza Motorsport için GameMess Decides podcast’inde Grubb, çeşitli ayrıntılar paylaştı. GamesBeat’ten Mike Minotti ile karşılıklı konuşan Grubb, yarış oyununun çıkış tarihi hakkında kendisine verilen bilgileri detaylı olarak açıkladı.
 
Grubb bu kapsamda şunları söyledi: “Bu bilgiyi birinci defa duyduğumda etrafta birkaç bireye daha sordum. Teyit ettiğim kadarıyla Forza Motorsport, 2023 ‘ün birinci yarısında değil ikinci yarısından sonraki bir vakitte çıkışını yapacak.”
 
Forza Motorsport, yayınlandığı andan itibaren 800’den fazla eşsiz yükseltme ve özel modifikasyon öğelerini biz oyunculara sunacak. Bunun yanı sıra oyun içerisinde toplayabileceğimiz, yarışabileceğimiz ve özelleştirebileceğimiz 500’den fazla gerçek aracı bünyesinde barındıracak.   
 
Forza Motorsport, 2023 yılı içerisinde Xbox Series ve PC için çıkış yapacak.  

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

Beğen