Football Manager 2023 çıkış tarihi açıklandı

Football Manager 2023 çıkış tarihi açıklandı

Football Manager 2023 çıkış tarihi açıklandı

Futbol tutkunuzu yepyeni bir boyuta taşıyacak Football Manager 2023’ün çıkış tarihi açıklandı. Serinin hayranlarının meraklı bekleyişi şimdilik sona erdi: Futbol Menajeri sadece oynamanın yetmediğini, takımla ilgili her şeyi halletmek gerektiğini söyleyenler için bir oyun, her yıl yeni versiyonlarıyla hayranlarını vurmaya devam ediyor. .

Oyunun bu yılki yeni versiyonunu oynamak için can atan oyuncular, bugünden beri bekledikleri haberi aldı ve geri sayım başladı. Football Manager 2023’ün çıkış tarihi açıklandı. Football Manager 2023 Çıkış Tarihi Açıklandı, Heyecanlı Bekleyiş Başlıyor Sega’nın uzun soluklu spor interaktif serisinin final maçı için geri sayım resmen başladı. Football Manager 2023’ün çıkış tarihi 8 Kasım olarak belirlendi

Birçok platformda aynı anda piyasaya sürülen oyun, geçen yıl olduğu gibi PC ve Xbox konsollarında Game Pass abonelerine hiçbir ek ücret ödemeden ilk gününden itibaren sunulacak. SEGA yetkili satıcılarından oyun satın alırken %20 indirim kazanın. Ayrıca Steam, Epic Games ve Microsoft Store’dan yapılan satın almalar iki haftalık erken erişim sunar. Oyun PC, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series, Nintendo Switch ve Apple Arcade için çıkacak.

Android ve IOS tabanlı mobil cihazlar. Ayrıca seri ilk kez ev konsollarına gelecek. UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Konferans Ligi yeni lisans sonrasında oyuna eklenecek. Kapanış fiyatı 599,00 TL olan oyun, %20 ön sipariş indirimi ile 479,21 TL’den satışa sunuldu.

4 Beğen