Fiyatsız Epic Games Store Oyunu (9 Şubat)

Fiyatsız Epic Games Store Oyunu (9 Şubat)

Fiyatsız Epic Games Store Oyunu (9 Şubat)

Amerika menşeli yayıncının dijital mağazasında yaptığı güncelleme ile ücretsiz Epic Games Store oyunu indirmeye açıldı. Şayet idare simülasyonu oyunlarından hoşlanıyorsanız, bu haftanın oyununu kaçırmayın. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunu İndirmeye Açıldı

Epic Games Store tarafından kullanıcılara bir hafta boyunca fiyatsız olarak sunulacak olan Recipe For Disaster oyununa buradan ulaşabilirsiniz. 16 Şubat 2023 Perşembe gününe kadar kütüphanenize eklemeniz durumunda, kalıcı olarak sahip olacak ve istediğiniz bir vakitte oynamaya başlayabileceksiniz. Önümüzdeki hafta ise Warpips oyunu fiyatsız olarak dağıtılmaya başlanacak.

Recipe for Disaster Hakkında

Recipe for Disaster, profesyonel bir mutfak ve yemek odası ile drama dolu ve yüksek tempolu bir çevreyi mevzu alan bir idare simülasyonudur. Hayallerindeki restoranı kur, tarifler yaz, menüler tasarla ve çalışanlarını yönet, bu sırada hudut bozucu durumlarla başa çık!

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epeyce sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte epeyce geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Kaynak: Turuncu Levye

2 Beğen