Fiyatsız Epic Games Store Oyunu (23 Şubat)

Fiyatsız Epic Games Store Oyunu (23 Şubat)

Fiyatsız Epic Games Store Oyunu (23 Şubat)

Son birkaç haftadır Amerika menşeli yayıncı dijital mağazası üzerinden tek fiyatsız oyun ile karşımıza çıkıyor. Bu hafta da onların bir yenisi olacak. Önümüzdeki yedi gün boyunca geçerli olacak yeni ücretsiz Epic Games Store oyunu indirmeye açıldı. Simülasyon ve strateji çeşitlerinin bir ortaya geldiği oyunlardan hoşlanıyorsanız, bu haftanın oyununu kaçırmayın. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunu İndirmeye Açıldı

Epic Games Store tarafından kullanıcılara bir hafta boyunca fiyatsız olarak sunulacak olan Duskers oyununa buradan ulaşabilirsiniz. 2 Mart 2023 Perşembe gününe kadar kütüphanenize eklemeniz durumunda, kalıcı olarak sahip olacak ve istediğiniz bir vakitte oynamaya başlayabileceksiniz. Önümüzdeki hafta ise Rise of Industry oyunu fiyatsız olarak dağıtılmaya başlanacak.

Duskers Hakkında

Keşfetmenin, ahenk sağlamanın ve hayatta kalmanın büyük değer arz edeceği Duskers oyununda, insansız hava araçlarını terk edilmiş uzay gemilerine yönlendireceğiz. Maksadımız ise hayatta kalmanın ne manaya geldiğini öğrenmek ve cihanın nasıl devasa bir mezarlığa döndüğünü çözmeye çalışmak.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte epey geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Kaynak: Turuncu Levye

2 Beğen