Far Cry 7 için birinci Bilgiler Ortaya Çıktı! Çok Oyunculu Bir Proje de Geliyor!

Far Cry 7 için birinci Bilgiler Ortaya Çıktı! Çok Oyunculu Bir Proje de Geliyor!

Far Cry 7 için birinci Bilgiler Ortaya Çıktı! Çok Oyunculu Bir Proje de Geliyor!

 
Insider Gaming tarafından ortaya çıkarılan bilgilere göre Ubisoft şu anda iki başka Far Cry oyunu geliştiriyor. Geliştirdiği oyunlar ortasında Far Cry 7 ve bağımsız bir çok oyunculu Far Cry yer alıyor. Far Cry 7’nin kod ismi Project Blackbird olarak karşımıza çıkarken çok oyunculu proje ise Project Maverick olarak biliniyor.
 
Ubisoft’tan iki başka Far Cry oyunu geliyor
 
 
 
Far Cry’ın yeni projeleri için bilgiler bununla sonlu kalmıyor. Ortaya çıkan bilgilere nazaran Far Cry imalcisi Dan Hay bu iki oyuna tek bir proje olarak başlamış. Daha sonra Blizzard firmasına geçişiyle bir arada bu proje bölünmüş. Dan Hay’in birinci projeye başladığı dönemde Project Talisker olarak bilinen bu iki üretimin artık iki başka oyun olarak karşımıza çıkacağı belirtiliyor.
 
Öte yandan Far Cry 7’nin Alaska’da geçeceği bildiriliyor ve 2025 yılının sonbahar aylarında çıkış yapacağı söyleniyor. Ubisoft Montreal grubunun ağır iştirakleriyle geliştirilen Far Cry’ın yeni oyunu içerisinde farklı oyun mekanikleri de yer alıyor. Bu oyun mekanikleri arasında yağma sandıkları, sırt çantası sistemi, kontratlar, kalıcı vefat mekaniği ve daha fazlası bulunuyor.
 
Alaska’nın yabanî ve tehlikeli tabiatında geçeceği belirtilen Far Cry 7 hakkında daha fazla bilgi yer almıyor. Insider Gaming tarafından yayınlanan bu bilgilerin öncesinde Ubisoft ile temasa geçildi. Bilgilerin doğruluğu sorulduğunda ise:“Söylentiler yahut spekülasyonlar hakkında yorum yapmıyoruz” yanıtı verildi.
 
Peki sizin Far Cry 7 ve Far Cry’ın bağımsız çok oyunculu üretimlerinden beklentiniz nedir? Yorumlarda belirtebilirsiniz. 

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

1 Beğen