Far Cry 6 Ücretsiz Hafta Sonu Programı Duyuruldu

Far Cry 6 Ücretsiz Hafta Sonu Programı Duyuruldu

Far Cry 6 Ücretsiz Hafta Sonu Programı Duyuruldu

Ubisoft tarafından yapılan duyuru ile Far Cry 6 parasız hafta sonu programı geliyor. Şayet şimdi oyunu oynamadıysanız ve satın almadan denemem diyorsanız, işte size hoş bir fırsat. Ayrıntılar haberimizde.

Far Cry 6 Ücretsiz Hafta Sonu Ne Vakit Başlayacak?

2021 yılının Ekim ayında satışa sunulmuş olan oyun için, geçtiğimiz yıl Mart ve Ağustos ayları olmak üzere iki sefer hudutlu periyodik fiyatsız oynana fırsatı sunulmuştu. Üçüncüsü ise bu hafta içerisinde geliyor. Fransız yayıncı tarafından yapılan duyuru ile Far Cry serisinin şimdilik son oyununu, 16 – 20 Şubat 2023 tarihleri ortasında PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series platformlarında tek kuruş oynamadan deneyebileceksiniz.

Halihazırda ön-yükleme yapabildiğiniz deneme mühleti boyunca, ana senaryoya ek olarak, Rambo ve The Stranger Things ile işbirliği yapılan vazifeleri de oynayabilmeniz mümkün olacak. Bunların yanı sıra, kooperatif dayanağı ile arkadaşlarınız ile oynayabilecek ve buna karşılık olarak White Lotus keskin nişancı tüfeğine sahip olabileceksiniz.

Eğer oyundan şad kalır ve tam sürüme geçmeyi isterseniz, standart ve özel sürümler, Lost Between Worlds genişletme paketi ve Dönem Bileti için sunulmuş indirimlerden faydalanabileceksiniz. Deneme müddeti boyunca kaydettiğiniz kademe da eksiksiz olarak aktarılacak.

Far Cry 6 Hakkında

Ubisoft Toronto tarafında geliştirilen Far Cry 6, oyuncuları günümüz gerilla ihtilalinin kalbine sürükleyen, açık dünya birinci şahıs nişancı oyunudur. Yara adasında Lider Antón Castillo, oğlu Diego’yu kendi ayak izlerini takip etmesi için yetiştirirken ulusunu eski ihtişamına geri döndürme kelamı verdi.

Ancak cennetin de bir bedeli var zira ülkesini zenginleştirmek demek, görüşüne aksi düşenlere boyun eğdirmesi manasına gelir. Oyuncular, Yara’dan kaçmaya çalışan fakat sonunda devrimci küme Libertad’a katılan, askeri okuldan terk bir yerli olan Dani Rojas olarak Yara’yı özgürleştirme hedefini üstlenecekler. Dani olarak oyuncular, şimdiye kadarki en yaratıcı ve yenilikçi cephanelik ile Far Cry usulü “Resolver” yani tahlilci gerilla savaşının adrenalini ve kaosunu yaşayacaklar.

Kaynak: Turuncu Levye

1 Beğen