Evil Genius 2: World Domination ilk inceleme puanları

Evil Genius 2: World Domination ilk inceleme puanları

Evil Genius 2: World Domination ilk inceleme puanları

Evil Genius 2: World Domination ilk inceleme puanları, Oyun severler için Evil Genius 2: World Domination ilk inceleme puanları başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Evil Genius 2: World Domination ilk inceleme puanları ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Evil Genius 2: World Domination ilk inceleme puanları

Rebellion aracılığıyla geliştirilen ve yayına giren strateji simülasyon oyunu Evil Genius 2: World Domination‘ın ilk inceleme puanları yayınlandı. Oyun halen piyasaya çıkmadığı için, Metacritic sitesinde kullanıcı değerlendirmeleri yer almıyor. Lakin saygın medya kuruluşları aracılığıyla yapılan incelemeler neticesinde, 78 puan hemen hemensında olduğunu göze çarpıyor. Ayrıca PC sürümü için yapılan 33 incelemenin 28’inden olumlu puan alan oyunun, ilk inceleme puanlarına aşağıdan inceleyebilirsiniz. Ayrıca inceleme puanları yayınlanmaya sürdükçe listenin güncelleneceğini söylemekte yarar var.

Evil Genius 2: World Domination ilk inceleme puanları

Evil Genius 2: World Domination ilk inceleme puanları yayınlandı

Evil Genius 2: World Domination, kötü adam olma hayallerini gerçekleştirmene olanak sağlıyor. Oyunda, egzotik bir adada gizli sığınaklar inşa edecek, sadık minyonları ve kuvvetli uşakları işe alıp eğitebileceksiniz. Ayrıca üssünüzü Forces of Justice’den koruyacak ve dünya sahnesine hakim olacaksınız. Oynayabileceğiniz dört kötü deha içeren oyun bunun bunun yanında, dört benzersiz senaryo ve üç ada içerecek. Ayrıca yeni odalar, uşaklar, ajanlar, tuzaklar ve daha birden fazla şeyden bir araya gelen bir süvari alayına sahip olacak.

Evil Genius 2: World Domination, 30 Mart 2021 tarihinde Steam aracılığıyla PC için piyasaya çıkacak. En son oyunun yayına giren ilk inceleme puanlarına aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Metascore: 78 (PC)

TheGamer: 100

The Digital Fix: 100

Shacknews: 90

Gamer.no: 90

Gfinity: 90

Destructoid: 85

IGN Italia: 85

Hardcore Gamer: 80

Windows Central: 80

Attack of the Fanboy: 80

TheSixthAxis: 80

Worth Playing: 80

PC Invasion: 80

Metro GameCentral: 80

GameSpew: 80

GameByte: 80

The Games Machine: 80

VG247: 80

Cultured Vultures: 80

Eurogamer Italy: 80

GamingTrend: 80

God is a Geek: 80

Hey Poor Player: 80

Screen Rant: 80

COGconnected: 79

Jeuxvideo.com: 75

PC Gamer: 75

CGMagazine: 75

Game Informer: 70

GameSpot: 70

IGN: 60

GameWatcher: 60

Wccftech: 60

6 Beğen