Epic Games Bu Hafta 5 Tane Oyunu Bedava Veriyor

Epic Games Bu Hafta 5 Tane Oyunu Bedava Veriyor

Epic Games Bu Hafta 5 Tane Oyunu Bedava Veriyor

Oyunları parasız yapmayı en çok seven firma olarak bildiğimiz Epic Games bu hafta Epic Games Store’da bir değil iki değil üç tane oyunu ücretsiz yapıyor. Teknik olarak üç fakat bir tane oyun bundle halinde tüm serisi ile verildiği için aslında bu sayı 5’e çıkıyor.

Deponia: The Complete Journey isimli oyun üzerinde yaşadığı çöp dünyasından umutsuzca kaçmak isteyen Rufus isminde kendini beğenmiş bir şapşalın maceralarını takip eden Deponia üçlemesinin bir ortaya getirilmesinden oluşan bir oyundur. Söylenenlere nazaran üç oyundan oluşan bu serinin en eğlenceli oyunu birincisi.

Sırada Ken Follett’in The Pillars of the Earth isimli oyun var, tahminen bu hafta parasız yapılan oyunlar ortasında en yeterli olarak nitelendirebileceğimiz bir oyun. Zorlayıcı öyküsü ile birlikte, tarihi ve ilgi cazip karakterler kullanılarak hoş bir orta çağ macerası izlenimi veren bu oyunun

Son oyunun ismi ise The First Tree, öyküsü ise ailesi için avlanan bir tilkiden bahsetmektedir, oyun içerisinde daha çok bozkırlarda koşturacak ve daima karşınıza çıkan zorluklar ile gayret edeceksiniz. Bu oyunları kütüphanenize eklemek yahut indirmek istiyorsanız son tarih 22 Nisan’dan evvel bunu gerçekleştirmelisiniz.

15 Beğen