Epic Games Bu Hafta 2 Oyunu Fiyatsız Veriyor

Epic Games Bu Hafta 2 Oyunu Fiyatsız Veriyor

Epic Games Bu Hafta 2 Oyunu Fiyatsız Veriyor

 
Her hafta fiyatsız oyunu ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki oyunları erişime açıldı. Bu hafta oyuncular kıssa odaklı birinci şahıs macera oyunu Adios’u ve hayatta kalma rouguelite oyunu Hell is Others’ı kalıcı bir formda Epic Games kütüphanesine ekleyebilir. Oyunu 2 Şubat Perşembe TSİ 19:00’a kadar fiyatsız olarak edinebilirsiniz.
 
Öte yandan bir sonraki hafta oyunculara fiyatsız olarak verilecek oyunlar da aşikâr oldu. Bu oyunlar arasında City of Gangsters ve Dishonored: Death of the Outsider yer alıyor. 
 
Adios
 
 
 
Adios, çeşitli seçimleri bizlere sunan sinematik bir birinci şahıs oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bir domuz yetiştiricisi olarak atıldığımız bu macerada aslında bir ceset temizleyicisi olarak bulunuyoruz. Fakat bir yerden sonra bu işe artık bulaşmak istemediğiniz belirtiyoruz ve işler de burada patlak veriyor.
 
Verdiğimiz kararın sonuna kadar ardında kalmaya çalıştığımız oyunda hem öykü hem de grafikler ilgi çekiyor.
 
– Epic Games sayfası 
 
Hell is Others 
 
 
 
PvP ve PvE ögelerini bünyesinde barındıran bu üretimde bildiğimiz kanın para olduğu bir kentteyiz. Burada hayata tutunmak için etrafı keşfedecek, avlayacak ve bulduklarımızı yağmalayacağız. Bu oyunda Adam Smithson olarak rol alacağız.
 
– Epic Games sayfası

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

2 Beğen