Enemy on Board (PC)

Enemy on Board (PC)

Enemy on Board (PC)

Windwalk Games Corporation tarafından geliştirilen ve yayınlanan Enemy on Board (PC) oyunu; bağımsız video oyunları, dövüş oyunu ve free to play oyunlarından bir tanesidir. 8 Mayıs 2020 tarihinde piyasaya sürülen oyun İngilizce dil desteği sunarken, henüz Türkçe dil desteği bulunmuyor.

Enemy on Board Nasıl Oynanır?

Ortalama 6 dakikalık son derece stratejik ve sosyal olan oyunda 2 oyuncu, uzaylı takımı olarak rastgele seçilir. 4 mürettebatın ortadan kaldırılması için, birlikte çalışırlar. Mürettebat üyeleri, birbirleri içinden kime güveneceklerini bulmaları gerekir.

Aynı zamanda mürettebat, 2 uzaylıyı öldürmek için çalışırken; her iki takım da kaybetmemek için jeneratörleri tamir etmelidir. Jeneratörleri onarmak, tur boyunca ilerlemenize olanak tanır.

Enemy on Board Sistem Gereksinimleri

Oyun geliştiricileri hem minimum gereksinim hem de tavsiye edilen sistem gereksinimlerinde, oyunun daha rahat oynanacağını belirtir.

Enemy on Board (PC)

Minimum oyun gereksinimleri;

  • Windows 7 ve üzeri işletim sistemi
  • Çift çekirdekli işlemci
  • 4 GB RAM
  • Herhangi bir özel GPU ekran kartı
  • Sürüm 11
  • 1 GB kullanılabilir alana gerek vardır.

Oyunda minimum ve tavsiye edilen sistem gereksinimleri aynıdır. Bu sistemi sağlayarak, oyunu en üst performansla oynayabilirsiniz.

Gemideki Düşman Nasıl Çalışır?

Enemy on Board (PC) oyunda her tür başında 6 Crew’de 8 oyuncu ortaya çıkar ve 2 oyuncuya rastgele canavar rolü verilir. Yani uzaylı seçimleri yapılır. Tur başında oyuncuların cephane ve savunması bulunmaz.

Oyuncuların envanterlerini stratejik olarak güçlendirebilecekleri, canavar transformatörlerinden kaçabilecekleri, birçok öğe bulunur. Oyunda 1 cephanelik aşaması, 1 cyborg aşaması, 1 kaçış aşaması ve 4 jeneratör kırılma aşaması bulunur.

10 Beğen