Elden Ring (PC, PS4, Xbox One)

Elden Ring (PC, PS4, Xbox One)

Elden Ring (PC, PS4, Xbox One)

Yayın tarihi 21 Ocak 2022 olarak belirlenen, From Software tarafından geliştirilen RPG türü oyun Elden Ring (PC, PS4, Xbox One); Hidetaka Miyazaki ve fantastik roman yazarı George RR Martin ortak çalışmasıdır.

Elden Ring Oyun Özellikleri

Fantastik rol yapma ve aksiyon oyununda; İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Japonca, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Latin Amerika İspanyolcası, Tayca ve Geleneksel Çince dillerine destek verir. Ancak Türkçe dilinde desteği yoktur.

Dolaylı yollardan başkalarına bağlayacak eşsiz bir çevrimiçi deneyim yaşatır. Diğer oyuncularla direkt etkileşime geçilebilir. Aynı zamanda oyunda, başkalarının varlığını hissetmenize yarayacak eş zamansız çevrimiçi unsurları da destekler.

Oyunda Karakter Özelleştirme Sistemi Var mı?

Oyun, üçüncü şahıs aksiyon rol yapma oyunu olarak tanımlanıyor. Oyun rol yapma öğelerine dayanıyor olsa da zor oyun yapma geleneği de devam ediyor. Oyunda karakter özelleştirme sistemi yanında çok sayıda farklı silahlar bulunuyor.

Oyuncular silah ve büyü kullanma becerisini devam ettirirken, düşmanlarıyla farklı şekillerde savaşma yetisine de sahip olacaklar. Ancak her oyuncunun, kendi tarzına uyan bir oyun stratejisini geliştirmesi gerekiyor.

Elden Ring

Elden Ring Oyun Gereksinimleri

Elden Ring (PC, PS4, Xbox One) Xbox X ve S serisi, Microsoft Windows PS5 platformlarında da oynanabilir. Oyunun daha performanslı olması için bazı özelliklerin bulunması gerekiyor.

Minimum oyun gereksinimleri:

  • İntel Core i5 2500 K / AMD FX 6300 önerilen işlemci Intel Core i7 4770K / AMD Ryzen 5 1500X
  • 8 GB bellek, önerilen 12 GB bellek
  • Windows 7 SP1 işletim sistemi, önerilen işletim sistemi Windows 10
  • Nvidia GeForce GTX 770 2GB/AMD Radeon R9 280 ekran kartı, önerilen ise Nvidia GeForce GTX 1060 6 GB / AMD Radeon RX 480 4GB ekran kartı
  • 150 GB depolama alanı gerekir.

İsterseniz miminum sistem isterseniz önerilen sistem gereksinimlerini hazırlayarak, oyunu oynayabilirsiniz.

8 Beğen