EA, Yeni Skate Oyununda Ganimet Kutularının Yer Aldığını Belirtti

EA, Yeni Skate Oyununda Ganimet Kutularının Yer Aldığını Belirtti

EA, Yeni Skate Oyununda Ganimet Kutularının Yer Aldığını Belirtti

 
Electronic Arts ve geliştirici Full Circle tarafından oyunculara sunulacak olan kaykay oyunu serisinin yeni oyunu Skate için yeni bilgiler ortaya çıktı. En son yapılan test sırasında oyunu oynayan testçiler, tartışmalı ganimet kutusu (ganimet sandıkları – loot box) sistemi hakkında Insider Gaming ile çeşitli ayrıntılar paylaştı.
 
Skate oynaması fiyatsız olacak
 
 
 
Skate serisinin yeni oyunu oynaması fiyatsız yapıya sahip olacak. Bu nedenle takımlar oyun içerisinde gelir elde etmesinin yollarını elbette arayacak. Bu yol da ganimet kutusu sisteminden geçecek. Şu an için Skate oyununda ganimet kutularını açmanın tek yolu, vazifeleri tamamlayarak elde edilen ‘Stars’ ismi verilen bir para ünitesini kullanmaktan geçiyor. Meydan okuma ne kadar zorsa o kadar çok Stars elde edebiliyoruz.
 
Önceki sızdırılan bilgiler içerisinde Stars’ları takas etmek için ‘Taps’ isimli diğer bir oyun içi para ünitesini de kullanabileceğimiz belirtilmişti. Fakat bu türlü bir seçenek son yapılan oyun testi sürecinde mevcut değildi. Ganimet kutuları şu anda 2 ve 3 Stars ortasında bir fiyata sahip. 3 yıldızlı ganimet kutularında oyuncuların çok istediği öğeler yer alacak. Öğeler ortasında kaykay çıkartmaları, giysiler, mesken mobilyaları ve daha fazlası yer alacak.
 
Öte yandan her hanimet kutusunda içerisinde ne olduğunu görebileceğimiz beş farklı öğe bulunacak. Bu beş öğe ortasından sadece birini alabileceğiz. Pekala siz bu ganimet kutusu sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

1 Beğen