EA, Yeni Skate Oyununda Ganimet Kutularının Yer Alacağını Belirtti

EA, Yeni Skate Oyununda Ganimet Kutularının Yer Alacağını Belirtti

EA, Yeni Skate Oyununda Ganimet Kutularının Yer Alacağını Belirtti

 
Electronic Arts ve geliştirici Full Circle tarafından oyunculara sunulacak olan kaykay oyunu serisinin yeni oyunu Skate için yeni bilgiler ortaya çıktı. En son yapılan test sırasında oyunu oynayan testçiler, tartışmalı ganimet kutusu (ganimet sandıkları – loot box) sistemi hakkında Insider Gaming ile çeşitli ayrıntılar paylaştı.
 
Skate oynaması fiyatsız olacak
 
 
 
Skate serisinin yeni oyunu oynaması fiyatsız yapıya sahip olacak. Bu nedenle takımlar oyun içerisinde gelir elde etmesinin yollarını elbette arayacak. Bu yol da ganimet kutusu sisteminden geçecek. Şu an için Skate oyununda ganimet kutularını açmanın tek yolu, vazifeleri tamamlayarak elde edilen ‘Stars’ ismi verilen bir para ünitesini kullanmaktan geçiyor. Meydan okuma ne kadar zorsa o kadar çok Stars elde edebiliyoruz.
 
Önceki sızdırılan bilgiler içerisinde Stars’ları takas etmek için ‘Taps’ isimli öteki bir oyun içi para ünitesini de kullanabileceğimiz belirtilmişti. Lakin bu türlü bir seçenek son yapılan oyun testi sürecinde mevcut değildi. Ganimet kutuları şu anda 2 ve 3 Stars ortasında bir fiyata sahip. 3 yıldızlı ganimet kutularında oyuncuların çok istediği öğeler yer alacak. Öğeler ortasında kaykay çıkartmaları, giysiler, konut mobilyaları ve daha fazlası yer alacak.
 
Öte yandan her hanimet kutusunda içerisinde ne olduğunu görebileceğimiz beş başka öğe bulunacak. Bu beş öğe ortasından sırf birini alabileceğiz. Pekala siz bu ganimet kutusu sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

1 Beğen