EA yeni bir PGA Tour oyunu yapıyor

EA yeni bir PGA Tour oyunu yapıyor

EA yeni bir PGA Tour oyunu yapıyor

EA yeni bir PGA Tour oyunu yapıyor, Oyun severler için EA yeni bir PGA Tour oyunu yapıyor başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde EA yeni bir PGA Tour oyunu yapıyor ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

EA yeni bir PGA Tour oyunu yapıyor

Electronic Arts’ın bu sene PGA Tour ile imzaladığı yeni ve uzun vadeli anlaşma ile EA Sports, serinin yeni nesil oyunu ile golfe çiçeği burnunda boyutlar kazandıracak. Oluşum ile imzalanan yeni anlaşma “uzun vadeli” ve oyun, Electronic Arts’ın şirket içi kullandığı Frostbite motoru ile geliştirilecek.

  • Bkz: PGA TOUR 2K21 sistem gereksinimleri

Yeni nesil golf video oyunu serisi PGA Tour; 1998 senesinde Electronic Arts aracılığıyla satın alınan, kısa süre önce Madden ve NBA Live serileri üzerinde çalışan, bunun yanı sıra Electronic Arts’ın son nesil spor oyunlarının baş stüdyosu olan Tiburon aracılığıyla geliştiriliyor.

Electronic Arts’ın Genel Müdür Yardımcısı Cam Weber: “Tutkulu golf hayranlarından bir araya gelen ekibimiz, Pebble Beach gibi dünyanın en iyi sahalarını titizlikle yeniden yaratıyor ve hayranlara en ikonik golf sahalarından kimilerinde rekabet etme ve FedExCup’ı kazanma fırsatı vermek için sabırsızlanıyoruz.”

Electronic Arts, EA Sports PGA Tour ile golfe dönüyor

Ea, yeni bir PGA Tour oyunu geliştiriyor

Golf hayranları sanal kariyerlerini geliştirebilecek; The Players Championship ve FedExCup dahil PGA Tour’un manzaralarını, seslerini heyecanlarını ve daha unutulmaz birden fazla şeyi deneyimleyebilecekler. Geliştirilmekte olan oyun bunun bunun yanında, fanatiklerin profesyonel golfün en büyük isimlerinden biri olarak (ve isterlerse onlara karşı oynama seçeneğine elde ederek) oynayabilecek. Serinin yeni oyunu dünyanın en ünlü sahalarının çoğunu da içerecek. Yeni oyunun; yeni nesil donanımlarla, yeni bir golf deneyimi sunacağı kesin.

Electronic Arts oyuncular için önümüzdeki haftalarda daha fazla bilginin görüneceğini, fakat “önümüzdeki aylarda” bir çıkış tarihini beklenebileceğini dile getirdi.

  • Bkz: PGA Tour 2K21 inceleme

Dünya çapında on milyonlarca oyuncuyu ağırlayan ve şirketin “adını” yapmasına kolaylık sağlayan spor serilerinden birinin sürdürilmesi bi hayli sevindirici. FIFA, Madden NFL, NHL ve UFC oyunlarının tümü büyük oyuncu kitlelerine hitap eden, oyuncu etkileşimi yüksek miktarda olan oyunlar ve pek çoğu rekorlar elde ederek ilerliyor. Electronic Arts, spor sevgisini büyütme misyonunu kararlı bir biçimde ilerletmeyi sürdürüyor. İnteraktif eğlence yoluyla sporla etkileşim kurması için yeni ve heyecan verici yollar yaratma hususundaki kararlılığının takdir edilmesi gerekiyor.

Electronic Arts’ın resmi açıklamasuna bağlantıdan varabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

  • Battlefield VI için yeni iddialar yaşandı

5 Beğen