EA, Wild Hearts için Yeni Fragman Yayınladı: 5 Dakikalık Oynanış İmgeleri

EA, Wild Hearts için Yeni Fragman Yayınladı: 5 Dakikalık Oynanış İmgeleri

EA, Wild Hearts için Yeni Fragman Yayınladı: 5 Dakikalık Oynanış İmgeleri

 
Yayıncı Electronic Arts ve Koei Tecmo stüdyosu Omega Force, avcılık temalı aksiyon macera oyunu WILD HEARTS için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Fragmanda Golden Tempest isimli boss – işveren savaşı sekansı bizlere aktarılıyor. Bunun yanı sıra karakterimiz ve başka oyuncuların yaptığı ataklar ve uyguladığı marifetler de yer alıyor.
 
Bölgesini korumak için rüzgar maharetini kullanan ve tabiatla iç içe olan dev kaplandır Golden Tempest, oyuncuları zorlayacak çeşitten bir düşman olarak karşımıza çıkıyor. Çabaya girdiğimiz bölgede bu dev kaplan kükreyip zıplayabiliyor ve kuyruğunu savurabiliyor. Biz oyuncular olarak ise bu akınlara karşı gelmek için çeşitli hünerlerimizi kullanmaya çalışacak ve daha fazlasını yapabileceğiz.
 
Avcılık temalı aksiyon macera oyunu 16 Şubat tarihinde geliyor
 
 
 
WILD HEARTS, feodal Japonya’dan ilham alan, Kemono tarafından harap edilen ve fantastik bir yer olan Azuma’da geçiyor. Çeşitli işveren savaşları ile ve keşif ögeleriyle da ön plana çıkmaya çalışan yapım 16 Şubat 2023’te PlayStation 5, Xbox Series ve Steam, Epic Games Store ve EA App üzerinden) PC için çıkış yapacak.
 
Öte yandan oyun ön siparişlere açık durumda. Standart sürüm 1.199,99 TL, Karakuri Edition ise 1.599,99 TL’den satışta. 
 
Oynanış videosu
 
 
 
 
 

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

1 Beğen