Dünyanın En İyi Fps Oyunlarından Bir Tanesi Doom Eternal

Dünyanın En İyi Fps Oyunlarından Bir Tanesi Doom Eternal

Dünyanın En İyi Fps Oyunlarından Bir Tanesi Doom Eternal

Görseller ve Grafikler: Oyunun grafiklerindeki geometrik detaylar, renk kullanımı, harita tasarımı/çeşitli konumlar gerçekten çok güzel. FPS türünü icat eden şirkete zaten çok saygım vardı ama son iddialarını ortaya koydular.

Animasyonlar selefine (2016 Doom) göre iyileştirildi ve genel grafikler de iyileştirildi. Artık bir yaratığa saldırdığınızda vücut parçalarının dağılacağını görebilirsiniz. Duygu açısından, şimdiye kadar gördüğüm en tatmin edici FPS animasyonu.

Ses ve Müzik: Ses, ruh halini ayarlar ve çok tatmin edicidir. Müziğe gelince… açıp dinleyebileceğim bir müzik yok ama oyun içi görevlerini iyi yapıyorlar. Oyun çok eğlenceli ve yağ gibi akıyor. Geliştirme sistemi biraz kafa karıştırıcı, ancak biraz zaman yatırımıyla her şey çözülebilir.

Ancak şimdiye kadar çıkan her Doom oyununu yenmiş biri olarak bunun şimdiye kadar çıkmış en zor Doom oyunu olduğunu söyleyebilirim. Eylem miktarı biraz abartılı görünüyor. Can kazanmak için Glory Kill yapmalısınız.

Cephane almak için, daha zayıf düşmanlarda testere kullanmanız ve zırh almak için düşmanlara ateş püskürtmeniz gerekir. Bunu zamanında yapmazsanız, ölmeye devam edeceksiniz ve her zaman mermileriniz bitecek.

2 Beğen