Dragonflight’ın 2023 Yol Haritasında Duyurulan Birinci İçerik Güncellemesi Yayında!

Dragonflight’ın 2023 Yol Haritasında Duyurulan Birinci İçerik Güncellemesi Yayında!

Dragonflight’ın 2023 Yol Haritasında Duyurulan Birinci İçerik Güncellemesi Yayında!

 
Dragonflight’ın daha evvel 2023 yol haritasında duyurulan birinci içerik güncellemesi 10.0.5 artık oyunda! Değerli içerikler ise şu biçimde:
 
Yeni Oyun İçi Özellik: Trading Post
Tüccarlar Stormwind ve Orgrimmar’da dükkânlarını açtı. Oyuncular 500 Trader’s Tender’lık aylık mükafatlarını bu dükkânlardan alabilir. Daha fazla Trader’s Tender kazanmak içinse aylık maksatlarını tamamlayabilirler. Trader’s Tender ile ortalarında binekler, pet’ler ve kozmetik eşyalar da bulunan dönüşümlü eşyalar mağazadan alınabilir.
Yeni Oyun İçi Etkinlikler: The Storm’s Fury
Oyuncular Thaldraszus’taki Temporal Conflux’ta bulunan portal ile Primalist Future’a erişebilir, Primalist Future’da Primalist’lerin güçleriyle savaşıp Essence of the Storm elde edebilir ve karşılığında ekipman ve bir bineğin de dahil olduğu mükafatlar alabilir.
Güncellenen Transmog Seçenekleri
Transmog meraklıları artık Common (beyaz) ve Poor (gri) nadirlikte eşyaların da transmog yaparken kullanılabilmesi sayesinde koleksiyonlarını genişletebilir.
Yeni Kullanıcı Arayüzü (UI) & Erişilebilirlik Özellikleri
 
 
Edit Mode’a XP çubuğu, çantalar ve mikro buton çubuğunu düzenleyebilmek üzere oyuncuların keşfedebileceği yeni eklentiler geliyor.
Ek olarak, Ejderha Biniciliği yaparken süratli hareketlerden etkilenen oyuncular için erişilebilirlik ayarları kısmına yeni denetimler eklendi.
Sınıf İstikrar Değişiklikleri
Birkaç sınıfın yeteneklerinde dengeleme değişiklikleri yapılırken Talent ağaçlarına da birtakım düzeltmeler geliyor.
 
10.0.5 güncellemesiyle ilgili daha fazla bilgi için World of Warcraft web sitesine göz atabilirsiniz. 
 
basın bülteni 

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

1 Beğen