Dövme Sildirme

Dövme Sildirme

Dövme Sildirme

Genellikle 4-8 seansta halledilebilen dövme sildirme işlemi 4 ila 6 hafta ara verilerek yapılmaktadır. Her bir seansın süresi ise 10 ile 40 dakika arasında sürer.

Dövme Sildirme Nedir?

Dövme sildirme daha önceden yaptırılmış dövme artık istenmiyorsa çeşitli yöntemler kullanılarak vücuttan ayrılması işlemine denir. Dövme sildirme işleminin süresi dövmenin tipi, rengi, boyutu, kişinin ten rengi, dövmenin yapılış zamanı, sildirmede seçilen teknik gibi unsurlara bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Dövme silmeyi yapan kişinin profesyonelliği de bu sürede etkilidir.

Dövme Sildirme Nasıl yapılır?

Dövmenizi sildirmeniz için birden fazla seçeneğiniz bulunuyor. Farklı tekniklerden kendinize uygun olanı belirledikten sonra dövme sildirme işlemine geçebilirsiniz.

Dövme Sildirme Yöntemleri Nelerdir?

Dövmenizi sildirmek için farklı seçeneklerden birini kullanmanız mümkündür. Bu yöntemlerden ilki dövme sildirme kremleridir. Ardından TCA ile dövme sildirme işlemi bulunur. Cerrahi dövme sildirmede ise dövmeli bölgenin çıkarılarak dikiş atılması tekniği vardır. Bu yöntemlerin dışında, en çok tercih edilen ve kullanılan yöntem ise lazerle dövme sildirme işlemidir.

Dövme Sildirme Fiyatları

Bazı farklı etkenlere bağlı olarak dövme sildirme fiyatları değişiklik gösterebilir. Bu etkenler arasında dövmenin boyutu, kişinin ten rengi, dövme rengi, silme işlemini gerçekleştiren kişinin profesyonelliği, dövmenin yapılış zamanı gibi etkenler seans sayısını da etkilediği için fiyatlara da doğrudan yansır.

Altın İğne (Scarlet X) Nedir?

Fraksiyonel radyo frekans uygulaması da denilen altın iğne bir gençleştirme ve güzelleştirme uygulamasıdır. Çevresel faktörlere ve yaşa bağlı olarak zaman içinde ciltte deformasyon meydana gelebilir. Cildi daha parlak ve genç hale getirmek için ve kırışıklık ve lekeleri ortadan kaldırmak amacıyla uygulanır.

Altın İğne (Scarlet X) Hangi Durumlarda Yapılır?

Birçok cilt kusurunu ortadan kaldırmak için uygulanan altın iğne kullanım alanı bir hayli geniştir. Yanık ve yara izlerinin ortadan kaldırılması, kilo ve hamilelikte oluşan çatlakların yok edilmesi, ince kırışıklıkların giderilmesi, akne ve izlerinin tedavisi, göz çevresi morluklarının giderilmesi, gözeneklerin sıkılaştırılması, cilt lekelerinin giderilmesi, sarkıkların giderilmesi gibi durumlarda kullanılır.

Altın İğne (Scarlet X) Hangi Bölgeler için Uygundur?

Hem yüz hem de vücut bölgesinde rahatlıkla kullanılabilen altın iğne hangi bölgede gençleşme ve yenilenme ihtiyacı oluşursa o bölgede uygulanmaktadır. Farklı bölgelerde farklı seanslarla uygulamak mümkündür.

Altın İğne (Scarlet X) Kaç Seans Yapılır?

Seans sayısı her bölge için farklı uygulanır. Bu yüzden, vücudun uygulanacağı bölgeye göre seans sayısı belirlenir. Geniş alanlara yayılmış çatlaklar için daha uzun süreli seanslar yapılmaktadır.

Altın İğne (Scarlet X) Uygulaması Ne İşe Yarar?

Kolay uygulanabilir olması ve hasta konforu nedeniyle son yıllarda en çok tercih edilen yöntemlerden biri haline gelmiş olan altın iğne getirdiği pek çok avantajdan ötürü her geçen gün popülaritesi artan bir teknik olmuştur.  

Altın İğnenin (Scarlet X) Avantajları Nelerdir?

En büyük avantajlarının başında ciltte uzun süreli şişlik ve morluğa yol açmaması gelir. Bunun yanında, ciltte pullanma, soyulma yaşanmaz. Hastanede kalmayı gerektirmez. Her türlü cilt tipine uygundur.

Emslim Nedir?

HI-EMT Teknolojisi ile odaklanmış kas geliştirme sistemine emslim deniyor. Tıpta son teknoloji vücut şekillendirme ürünü olan emslim vücudunuzu çok fazla zorlamadan yüksek oranda yağ yakarken aynı anda kasların çalışmasını sağlar.

Emslim Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Yaklaşık olarak 6-8 seans aralığında bir program belirlenir. Kişiye özel spor programları ile birlikte uygulanmalıdır. Herhangi bir iyileşme süreci bulunmuyor.

Emslim Uygulaması Hangi Bölgelere Uygulanır?

Karın, basen, kol ve bacak bölgelerini güçlendirmede etkilidir.  Bu bölgelerde oluşan sarkmaları önlemek ya da onlardan kurtulmak için birebirdir.

Emslim Neden Yapılır?

Kilo verirken sadece yağ dokusunu kaybetmek yerine aynı zamanda kasların şekillenmesine de yardımcı olan emslim fit bir vücuda kavuşmak isteyen kadın ve erkeklere uygulanabilir.

Emslim Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Bölgesel incelme ve zayıflama konusunda başarılı bir yöntem olan emslim kasların da şekillenmesini sağlar. Cilt sıkılaştırmada ve selülitlerin giderilmesinde son derece etkilidir. Yüzde 21 oranında yağ kaybettirirken yüzde 18 oranında kas kütlesini artırır.

Emslim Kimler yaptıramaz?

Herhangi bir genel sağlık sorunu bulunmadığı sürece emslim kadın erkek herkes için uygundur.

2 Beğen