DOOM 3 VR Edition Playstation VR için çıktı

DOOM 3 VR Edition Playstation VR için çıktı

DOOM 3 VR Edition Playstation VR için çıktı

DOOM 3 VR Edition Playstation VR için çıktı, Oyun severler için DOOM 3 VR Edition Playstation VR için çıktı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde DOOM 3 VR Edition Playstation VR için çıktı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

DOOM 3 VR Edition Playstation VR için çıktı

DOOM 3 VR Edition Playstation VR için Mart ayının ilk günlerinde açıklamalmuş ve çıkış tarihi olarak 29 Mart verilmişti. Sürpriz bir biçimde Bethesda aracılığıyla açıklamalan oyun PS Vr için gösterilen tarihte çıkmış oldu. 2004 senesinde PC platformu için çıkan oyun aradan geçen bu uzun süre zarfından sonra bu sefer sanal gerçeklik gözlüğünde karşımıza çıkmış oldu. Oyunun çıkış fragmanı ve Bethesda’nın oyunla alakalı yaptığı yeni açıklama şu biçimde;

DOOM 3 VR Edition Playstation VR sürümü çıktı

[wpcc-iframe src=”https://www.youtube.com/embed/Mv8owuSqrQI” frameborder=”0″ style=”position:absolute;width:100%;height:100%;left:0″ allowfullscreen]

DOOM 3: VR Edition bugün saygınlığıyla PlayStation VR için çıktı. id Software’le işbirliği içindeki Archiact aracılığıyla geliştirilen DOOM 3: VR Edition, aksiyon-korku türündeki nişancı oyununu stres dozu köklenmiş bir VR deneyimine dönüştürüyor.

Eksiksiz ve Geliştirilmiş Bir DOOM 3 Deneyimi

DOOM 3 ve Resurrection of Evil ile The Lost Mission genişletmelerini içeren DOOM 3: VR Edition, id Software’in klasik nişancı oyununu PSVR teknolojisi için uyarlıyor. Cehennem güçleri karşısında hayatta kalırken 15 saati aşan nefes kesen aksiyon boyunca yeni doku, gölgelendirici ve ses efektleri ile UAC’nin korkutucu deneylerinin ardındaki gerçeği görülmektedirın. Cephanelikteki simgeleşmiş silahları kuşanın ve korkutucu mekanlardaki şeytani yaratıklarla savaşın.

DOOM 3 VR Edition Playstation VR için çıktı

VR İçin Yenilendi

Sanal gerçeklik (VR) geliştirmeleri aracılığıyla dehşete hiç olmadığı kadar yakında zamandan bakın. Kafa takibi ile köşelerden bakabilir, el feneri takılı silahlarınızla vuruşlarınızı açılandırabilir, 180 derece bi hayli hızlı dönüş işlevselliği ile sinsi iblisleri iş üzerinde yakalayabilir ve bileğe takılı görüntüleme ile can, zırh ve cephane detaylarınızi takip edebilirsiniz.

Hedef Kontrol Cihazı Desteği

Hedef Kontrol Cihazı desteği ile kuvvetli iblis öldürme silahlarınızı kendi ellerinizde taşıyın. Hedef Kontrol Cihazı’nın isabetliliğini tercih ederek müthiş kafa vuruşları yapın, basit bir şekilde köşeleri kontrol edin yahut siper alırken körlemesine atışlar yapın ve parmağınızı tetikten çekmeden saldırılardan kaçın.

11 Beğen