Deneyimli Analist: Bitcoin Fiyatı Bu Diplere Dalabilir!

Deneyimli Analist: Bitcoin Fiyatı Bu Diplere Dalabilir!

Deneyimli Analist: Bitcoin Fiyatı Bu Diplere Dalabilir!

Bitcoin fiyatı, kritik bir destek seviyesine ulaştıktan sonra belirsizlik gösteriyor.

  • Bitcoin fiyatı, %5’lik bir düzeltmenin ardından trendinde hayati bir noktaya ulaştı.
  • BTC‘nin kar almadaki son artışa dayanma kabiliyeti, fiyatların 51.000 dolara yükseldiğini görebilir.
  • Ancak daha fazla satış
    analist Ali Martinez’e göre, 40.000 dolara düşüşe neden olabilir.

Bitcoin, fiyatların toparlanması veya dik bir düzeltme için kırılması için 46.200 dolarlık destek seviyesinin korunması gerektiğinden, eğiliminin yönünü yakında tanımlayabilir.

Bitcoin fiyatı kritik bir destek seviyesine ulaştıktan sonra belirsizlik gösteriyor

Bitcoin geçen ay önemli kazanımlar elde etti ve %64’ten fazla arttı. Lider kripto para birimi 20 Temmuz’da 29.300 dolardan işlem gördü ve 14 Ağustos’ta 48.150 dolara kadar yükseldi. Yükselen fiyat hareketi, yükselen bir paralel kanal içinde yer alıyor gibi görünüyor. Ali Martinez’e göre BTC, 20 Temmuz’dan bu yana kanalın üst veya orta sınırına her yükseldiğinde, fiyatları alt kenara iten bir red gerçekleşir. Bu noktadan itibaren Bitcoin, Ali Martinez’e göre bir kanalın karakteristiği ile tutarlı olan geri tepme eğilimindedir.

Bitcoin Fiyatı İçin Bu Hafta İzlemeniz Gereken 5 Şey!

Şimdi öncü kripto para birimi, bir kırılma noktasında oturuyor. Kâr almadaki son artış, BTC’nin piyasa değerini kanalın destek trend çizgisine doğru yaklaşık %5 aşağı itti. Geçen ay görülen piyasa davranışı tekrar ederse Ali Martinez’e göre, kanalın alt sınırı orta veya üst trend çizgisine doğru bir toparlanma noktası olarak kalabilir ve hizmet edebilir. Bu kritik direnç seviyeleri sırasıyla 51.000 dolar ve 57.000 dolar seviyesinde bulunuyor.

Ali Martinez’e göre, BTC 40.000 dolara düşebilir!

Bununla birlikte Ali Martinez’e göre, mevcut fiyat seviyelerinde daha fazla satış yapmak, Bitcoin’in altta yatan desteği kırması için yeterince önemli olabilir. Kanalın alt trend çizgisinin Ali Martinez’e göre, 46.200 dolarda kırılması, bu teknik oluşumun genişliğine eşit bir aşağı hedef öngörüyor.

Santiment: Bitcoin, XRP, ETH ve ADA’da Bu Tarihi Sinyaller Var!

Böyle benzersiz koşullar altında Ali Martinez’e göre, Bitcoin muhtemelen 40.000 dolarlık psikolojik destek seviyesini hedefleyerek %16’dan fazla geri çekilebilir. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, lider kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında yüzde 3,3 oranında düşüşle 45.910 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 862,5 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

kaynak:kriptokoin.com

5 Beğen