Dead Static Drive (PC, Xbox One)

Dead Static Drive (PC, Xbox One)

Dead Static Drive (PC, Xbox One)

Tek kişilik, hayatta kalma oyunu olan Dead Static Drive (PC, Xbox One) aksiyon ve korku kıyametiyle dolu bir macera oyunudur. Oyun, dünyanın sonunun hemen başlangıcına gitmeyi hedefliyor.

Dead Static Drive Konusu

Konusu hayatta kalma savaşı olan oyunda; dünya gözünüzün önünde parçalanmaya başlarken, düzen çöker ve tanıştığınız tüm insanlar, hayatta kalmak için, kendi savaşını verecektir.

Çöp atmak, savaşmak, arkadaş olmak, barikat kurmak, sığınaklara girmek, araba çalmak dışında başka seçeneğiniz olmayan oyunda, hayatta kalmak için çok az bir zamanınız olacaktır.

Dead Static Drive Gereksinimleri

Oyun, kurulumla yoğun şekilde ilgilenen oyunlardan değildir. Aksine oyuncuları direkt olarak, eylemin içine yerleştiriyor. Oyuncular polisten kaçmaya başlayan sıradan bir insanı kontrol ediyor.

Oyunu oynamak için;

  • Windows 7 ve üzeri işletim sistemi
  • 4 çekirdekli intel ya da AMD işlemci / 2.5 GHz hız
  • 8 MB RAM
  • NVIDIA GeForce 470 GTX ya da AMD Radeon 6870 HD seri kart ya da üstü
  • Sürüm 11
  • 3 GB kullanılabilir alan

Dead Static Drive Nasıl Çalıştırılır?

Dead Static Drive (PC, Xbox One) çalıştırmak için; en az bir Intel Core 2 Quad Q9705 CPU gerekir. En az NVIDIA GeForce GTX 470 ekran kartı olmalıdır. Oyun dosya boyutu olarak en az 3 GB boş disk alanına ihtiyacınız vardır.

Aynı zamanda oyun sistem gereksinimleri, en az 8 MB RAM’a ihtiyacınız olduğunu söyler. Fanclub tarafından geliştirilen oyun, Xbox One, Xbox Game Pass ve PC’de rahatlıkla oynanabilir.

7 Beğen