Dead Space Remake İzometrik Açıdan Güzel Görünüyor

Dead Space Remake İzometrik Açıdan Güzel Görünüyor

Dead Space Remake İzometrik Açıdan Güzel Görünüyor

Oyun dünyasında farklı farklı deneylerin uygulandığını görebiliyoruz. Mesela oyunlara farklı perspektifler kazandırmak, modelleme değişimleri ile ana ve yan karakterleri değiştirmek ve tanınan oyunları PlayStation devrine uyarlamak üzere. Bu haberimizde de Dead Space Remake izometrik açıdan nasıl görünürdü sorusunun karşılığına bakacağız.

Flurdeh isimli Youtube kullanıcısı ise büsbütün farklı bir yaklaşımda bulunarak Tiny Game Worlds serisi ile karşımıza çıkmaya başlamıştı. Kullanıcının bir epey üne kavuşmasını sağlayan bu seri ile Red Dead Redemption 2, Elden Ring Cyberpunk 2077, BioShock Infinite, God of War, Days Gone, Fallout: New Vegas, The Elder Scrolls V: Skyrim, Assassin’s Creed Valhalla, Battlefield 1 dahil birçok oyunun dünyasına izometrik kamera açısından bakma imkanı sunuyor. Çalışmalarının bir yenisini de Dead Space Remake için yaptı.

Dead Space Remake İzometrik Açı Oynanış Videosu

İki buçuk dakikaya yakın görüntüde da görebildiğiniz üzere, ana karakterimiz Isaac Clarke ile USG Ishimura gemisine hayli farklı bir açıdan bakabilmek mümkün oluyor. Bu esnada, mürettebattaki öteki şahısları, Necromorph yaratıklarını ve The Marker’ın aslına uygun kopyasını da görebilmek mümkün oluyor. Epey güzel bir görüntü olduğuna kuşku yok. Pekala siz ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: Turuncu Levye

Beğen