Dead by Daylight Taşınabilir Aygıtlara Geliyor

Dead by Daylight Taşınabilir Aygıtlara Geliyor

Dead by Daylight Taşınabilir Aygıtlara Geliyor

Günümüzde artık pek çok ünlü oyun markasının taşınabilir aygıtlara da geldiğini görüyoruz. Call of Duty, Tomb Raider ve dün gece sizlerle haberini paylaşmış olduğumuz Might DOOM ile DOOM serisi de bu yola girmişti. Artık ise sırada Dead by Daylight var. Üç hafta sonra yayınlanması planlanan Dead by Daylight taşınabilir versiyonu da duyuruldu. Ayrıntılar haberimizde.

Behaviour Interactive tarafından hem geliştirilmiş hem de yayınlanmış olan Dead by Daylight, dört kişilik hayatta kalan kümesinin bir katile karşı ömür savaşı verdiği bir çok oyunculu oyun oluyor. Her ne kadar yapısı prestijiyle kooperatif takviyesi sunuyor olsa da, başınıza nazaran hareket edebilmek üzere bir seçeneğiniz var.

Dead by Daylight Taşınabilir Versiyonu Duyuruldu

Satışa sunulduğu birinci günden bu yana yapılan işbirlikleri sonucunda hem ikonik karakterlerin hem de yerlerin oyuna eklendiği Dead by Daylight, artık de Android ve iOS tabanlı aygıtlara geliyor. Yani artık yalnızca konutta değil, dışarıda yahut yolda giderken de oynayabilmeniz mümkün olacak. 15 Mart 2023 tarihine çıkışını gerçekleştirecek olan taşınabilir versiyonu için buradan ön-kayıt yaptırabiliyorsunuz.

Kıyafet ve saç fizikleri için görsel düzgünleştirmeye ek olarak, daha âlâ ışıklandırma, dinamik gölgelendirme ve taşınabilir aygıtların ekranlarına tam ahenk sağlayabilmesi için bütünüyle revizyondan geçirilecek olup denetimler de en yeterli tecrübenin sunulabilmesi için uyumlu hale getirecek.

İçerik manasında katiller için özel Memento Mori animasyonlarının bulunacağı Premium Tier dahil pek çok kozmetik bulunacak. Ayrıyeten, yeniden taşınabilir versiyon için Rift de devreye sokulacak. Rift için dönem bileti tanımlaması yapılıyor. Her bir dönem iki ay sürecek ve oyunculara eşsiz yeni kozmetik sunulacakmış.

Kaynak: Turuncu Levye

Beğen