Dead by Daylight Mobile Tam Sürüm için Tarih Verildi

Dead by Daylight Mobile Tam Sürüm için Tarih Verildi

Dead by Daylight Mobile Tam Sürüm için Tarih Verildi

Dead by Daylight Mobile oyununun tam sürümü için tarih verildi. Ayrıyeten ön-kayıtlar da açıldı. Pekala birinci olarak 2020 yılında oyuncular ile buluşmuş olan taşınabilir versiyonun tam sürümü ne vakit çıkıyor? Ayrıntılar haberimizde.

Mobil sürüm Dead by Daylight, 2019 yılı içerisinde duyurulmuş ve oluşturulmuş farklı bir takım ile oyunun Android ve iOS tabanlı aygıtlar için optimize edilmesine başlanmıştı. Ne var ki sonradan, yanılgı çözümlemeleri ve optimizasyon için daha fazla vakit muhtaçlık duyulmasından ötürü 2020 yılına kaydırılmıştı. 16 Nisan 2020 tarihinde EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika), Amerika ve Güney Asya bölgelerinde yayınlanmış olan Dead by Daylight Mobile, 2022 yılının Mayıs ayı prestijiyle yirmi beş milyon indirmeye ulaşmıştı.

Dead by Daylight Mobile Tam Sürüm İçin Ön-Kayıtlar Açıldı

Behaviour Interactive tarafından yapılan yeni duyuru ile taşınabilir versiyonun tam sürümü, 15 Mart 2023 tarihinde oyuncular ile buluşacak. Şayet dilerseniz, buradan ön-kayıt yaptırabiliyorsunuz.

Tarih duyurusuna ek olarak, tam sürüm için gerçekleştirilecek olan kıyafet ve saç fizikleri için görsel güzelleştirmelerine ek olarak, daha güzel ışıklandırma, dinamik gölgelendirme ve taşınabilir aygıtların ekranlarına tam ahenk sağlayabilmesi için bütünüyle revizyondan geçirilecek olup denetimler de en yeterli tecrübenin sunulabilmesi için en uyumlu hale getirilecek.

İçerik manasında katiller için özel Memento Mori animasyonlarının bulunacağı Premium Tier dahil pek çok kozmetik bulunacak. Ayrıyeten, yeniden taşınabilir versiyon için Rift de devreye sokulacak. Rift için dönem bileti tanımlaması yapılıyor. Her bir dönem iki ay sürecek ve oyunculara eşsiz yeni kozmetik sunulacak.

Kaynak: Turuncu Levye

1 Beğen