CrossfireX Oyunculara Veda Ediyor: Artık Oynanamayacak

CrossfireX Oyunculara Veda Ediyor: Artık Oynanamayacak

CrossfireX Oyunculara Veda Ediyor: Artık Oynanamayacak

 
Yayıncı ve geliştirici Smilegate tarfaından oyunculara sunulan çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu CrossfireX kullanıcılara veda ediyor. 18 Mayıs’ta hizmetine son verilecek olan üretimin hem çok oyunculu hem de Remedy Entertainment tarafından geliştirilen tek oyunculu modu artık oynanamayacak.
 
Oyunculara veda eden bir üretim daha
 
 
 
Geçtiğimiz günlerde birçok imal oyunculara veda etti. Bu kervana artık CrossfireX’de katıldı. Çok oyuncu nişancı oyunu CrossfireX, 10 Şubat 2022’de Xbox Series ve Xbox One için piyasaya sürüldü. Hizmetine 18 Mayıs’ta son verildiği taktirde bu imal, bir yıl üç ay kadar oyuncuların yanında durmuş olacak.
 
Bu durum için bir de takım çeşitli açıklamalarda bulundu. Bu açıklamada şu sözler yer alıyor: “CrossfireX takviyesini 18 Mayıs 2023’te sona erdirme kararımızı size bildirmekten büyük ıstırap duyuyoruz. Oyunun çıkışından bu yana, hepimizin gurur duyacağı bir noktaya getirmek için hiç durmadan çalıştık. Tüm bu süreç boyunca oyuncularımızı desteklemenin onurunu ve zevkini yaşadık.
 
Hizmet sona erene kadar CrossfireX’in keyfini çıkarabileceğinizi umuyoruz. Bizlere verdiğiniz dayanaktan dolayı sizlere minnettarız.” 

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

2 Beğen