Crash Bandicoot 4 korsan sürümü ‘daha iyi çalışıyor’

Crash Bandicoot 4 korsan sürümü ‘daha iyi çalışıyor’

Crash Bandicoot 4 korsan sürümü ‘daha iyi çalışıyor’

Crash Bandicoot 4 korsan sürümü ‘daha iyi çalışıyor’, Oyun severler için Crash Bandicoot 4 korsan sürümü ‘daha iyi çalışıyor’ başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Crash Bandicoot 4 korsan sürümü ‘daha iyi çalışıyor’ ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Crash Bandicoot 4 korsan sürümü ‘daha iyi çalışıyor’

Crash Bandicoot 4: It’s About Time PC sürümü bildiğiniz gibi 26 Mart’ta Battle.net’e özel olarak yayınlandı. Lakin oyunda herhangi bir online çevrimiçi mod olmamasına rağmen, Crash 4 sürekli olarak online olmayı gerektiriyor. Bunun nedeni ise DRM içermesi ve Blizzard’ın oturum açma sunucuları aracılığıyla sürekli olarak kimlik doğrulama gerçekleştirmesi. Dün oturum açma sunucuları bir süreliğine devre dışı kaldığında, tek oyunculu Crash Bandicoot 4’ü oynanmaz hale getirmişti.

Crash Bandicoot 4 korsan sürümü daha sağlıklı

Sunucular şu anda çevrimiçi olsa da, kesintiler ve sunuculardaki istikrarsızlık, yalnızca tek oyunculu ve yerel LAN modu olan Crash Bandicoot 4 oyuncuları için tedirgin edici. DSO Gaming’e göre oyun ilk çıktığı gün özellikle DRM içermesinin de etkisiyle, direkt kırıldı. Tabi bu durum oyuncuların, oyunu olması gerektiği gibi oynayabilmesiyle neticelendi da diyebiliriz. Neticede hiçbir çevrimiçi çok oyunculu modu olmayan bir oyunun, sürekli olarak çevrimiçi olmayı gerektirmesi kadar saçma bir şey olamaz herhalde.

Tasvip etmesek de bu oyunun korsan sürümü, orijinalinden daha iyi çalışıyor. Basitçe korsan indiren oyuncular, orijinal lisanslı kullanıcılar gibi Blizzard’ın oturum açma sunucularının sağlığı için dua etmek zorunda kalmıyor. Battle.net sürümüyle alakalı can sıkıcı bir diğer detay ise, Activision’un halen konuyla alakalı bir plan duyurmamış olması. Sürekli çevrimiçi DRM kullanmaya zorlayacaklar gibi görünmekte. Her nasıl planlarlarsa planlasınlar, bu oyunu kıran grupları durdurmaya yetmiyor.

Crash Bandicoot 4 korsan sürümü daha iyi çalışıyor

  • Bakınız: Crash Bandicoot 4 sistem gereksinimleri

Biz de Crash Bandicoot 4’ün PlayStation 4 sürümünü ayrıntı kısmına bakmıştık ve oyun ile ilgili “Sadece ana karakterler değil, Tawna gibi yan karakterlerin de hikayeye tesirini görebilmek olabilecek. Bölümlerin başında ve sonunda çıkan ara sahnelerde bi hayli iyi bir iş çıkarıldığını da aktarabiliriz. Ara sahneler hem görsel hem de seslendirme yönünden başarılı” ifadelerini kullanmıştık. Eğer sizler de oyunun temel yapısı ile ilgili fikir sahibi olmak istiyorsanız, incelememizi aşağıdaki bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz.

  • Bakınız: Crash Bandicoot 4: It’s About Time inceleme

Peki sizler bu oyunun Battle.net’e özel yayına giren online-DRM’li PC sürümü ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi hemen alt tarafta bulunan yorumlar bölümünde paylaşmayı unutmayın.

7 Beğen