Çok İzlenen The Last of Us Dizisinin İkinci Dönemi Onaylandı

Çok İzlenen The Last of Us Dizisinin İkinci Dönemi Onaylandı

Çok İzlenen The Last of Us Dizisinin İkinci Dönemi Onaylandı

 
Yakın vakitte vizyona giren The Last of Us dizisi çok izlenmeye devam ediliyor. HBO ve Naughty Dog iş birliği tarafından hayranlara sunulan dizinin birinci bölümü ilk günde HBO ve HBO Max genelinde 4,7 milyon,  ikinci kısmı ise yüzde 22’lik bir artışla 5,7 milyon izleyiciyle buluştu. Dizinin birinci dönemi çok izlenmeye devam ederken ikinci dönemi da onay aldı.
 
İkinci dönemde öykü kaldığı yerden devam edecek
 
 
 
Yurt dışında HBO yurt içinde ise BluTV tarafından yayınlanan oyun uyarlaması The Last of Us dizisi Joel ve Ellie’nin seyahatine yine bir bakış atmamızı sağlıyor. Dizinin yapımcılığını ve senaristliğini Naughty Dog’un yaratıcı direktörü Neil Druckmann ile Chernobyl dizisinin yaratıcısı Craig Mazin üstleniyor. Druckmann dizinin bu başarısı hakkında şunları söylüyor:
 
“Joel ve Ellie’nin seyahatini tekrar sizlere anlatmaya çalışıyoruz. Bu kadar çok insanın bu diziyi izleyip bir bağ kurması beni hayli şaşırttı ve bundan gurur duymamı sağladı. İnanılmaz oyuncu takımımız ve grubumuz ile bunun yanı sıra HBO ile yaptığımız iş birliği, beklentimizi bir oldukça aştı. 
 
Şimdi ise tarafımızı ikinci döneme çeviriyoruz. İkinci dönemde öykünün geri kalanını sizlere aktarmak için sabırsızlanıyoruz. Naughty Dog ve PlayStation’daki herkes ismine sizlere teşekkür ederiz!”
 
The last of Us dizisinin başrollerinde Pedro Pascal ve Bella Ramsey yer alıyor. The Mandalorian dizsinin yıldızı Pedro Pascal, Joel’i ve HBO’nun en çok izlenen Game of Thrones dizisinden Lyanna Mormont rolüyle tanınan Bella Ramey ise Ellie’yi oynuyor. 

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

1 Beğen