Çizgi Film Dünyasının Karakterleri Bu Oyuncaklarda Can Buluyor!

Çizgi Film Dünyasının Karakterleri Bu Oyuncaklarda Can Buluyor!

Çizgi Film Dünyasının Karakterleri Bu Oyuncaklarda Can Buluyor!

Oyuncaklar arasında son zamanlarda en çok rağbet görenler karakter oyuncakları olmuştur. Birbirinden farklı çizgi film karakterleri ya da çocuk filmlerinin en sevilen karakterlerinin yer aldığı oyuncaklar, hem erkek hem de kız çocukların en sevdiği oyuncak türleri arasında yer almakta. Eğer sizin çocuğunuzun da tutkunu olduğu bir karakter varsa, en sevilen karakter oyuncakları için Cebitoys güvencesine güvenebilirsiniz.

Kaptan Amerika Bu Kutunun İçinde!

İşte en sevilen Marvel karakterlerinden biri; Captain Amerika. Çocukların kahramanı olan bu karakter sayesinde, çocuğunuz bu oyuncak ile birlikte yeni yeni maceralara atılacak ve hayal dünyasını geliştirecek bir çok serüven içerisinde yer alacak. Sonsuzluk taşı ile birlikte, dünyayı kurtarırken kendisini bir kahraman gibi hissetmesini istiyorsanız o zaman kesinlikle tercih etmeniz gereken bir oyuncak olduğunu söyleyebiliriz.

Uğur Böceği LAdybug Oyun Saatlerini Neşelendirmeye Geliyor!

Miraculous Ladybugoyuncağı, çocukların keyif alarak izlediği çizgi filmden esinlenerek üretilmiştir. Sevimli kostümü ve eğlenceli görünümü ile özellikle kız çocuklarına hitap edecek olan LAdybug ile çocuğunuz, birbirinden keyifli ve renkli maceralara atılmaya hazırsa öyleyse sizlere de bu oyuncağı satın almak kalıyor. Bu karakter sayesinde çocuğunuz hem sevinecek hem de yeni yeni oyunlar ve maceralar tasarlayacak. Haydi, tükenmeden hemen alın.

Harika Kanatlar İle Uçmaya Hazır mıyız?

Harika kanatlar çizgi filmine bayılmayan çocuk yoktur. İşte bu yüzden karakter oyuncakları arasında en çok tercih edilen figürlerden olmaktadır. Bu eğlenceli ve bir o kadar da maceraperest olan takımın bir parçası olmak ve serüvenden serüvene kanatlanmak için hazır olun. Çünkü Jett figürü, çocuğunuz için vazgeçilmez ve çok seveceği bir oyun arkadaşı olacak. Eğer siz de çocuğunuzun hayal gücünü ve keyifli oyun deneyimini geliştirmek isterseniz o zaman, Jett’ ten iyi bir yardımcı bulamazsınız. Oyuncak için aşağıdaki özellikler geçerlidir.

  • Karakter boyutu: 6 cm
  • Uygun olduğu yaş grubu: 3 yaş ve üzeri
  • Dönüştürülebilen ve robota çevrilebilen yapı.

Bu oyuncaklar ve daha fazla karakterin yer aldığı diğer oyuncaklara erişmek için sayfayı ziyaret edebilirsin

https://www.cebitoys.com/

9 Beğen