Burun Estetiği (Rinoplasti) Ameliyatı

Burun Estetiği (Rinoplasti) Ameliyatı

Burun Estetiği (Rinoplasti) Ameliyatı

Burun ucunda ciddi anlamda düşüklük olanlar ile burun içerisinde et parçası olanlar,kavisli ve büyük buruna sahip olanlar güvenli bir şekilde burun estetiği yaptırabilir. Birçok avantajları olan burun estetikleri bugün ek ücretsiz uygulanır. Bu bağlamda burun estetiği fiyatları inceleyenler ameliyat ödemesinde de avantajlı oluyor.

Burun Estetiği (Rinoplasti) Ameliyatı Nedir?

Merak edilen burun estetiği yada rinoplasti ameliyatı direk olarak burundaki çeşitli sorunların yok edilmesinde uygulanan estetik bir ameliyattır. Bu bağlamda burun estetiği fiyatları bugün indirimli olarak sunulur.

Burun Estetiği (Rinoplasti) Nasıl Yapılır?

Burun estetikleri yani rinoplasti pratik bir şekilde uygulanır. İlk olarak burun kanatlarından kesiler açılır. Hemen akabinde burun estetiği için giriş yapılır. Burun içerisinden kemik ya da kıkırdak doku inceltilerek gerekli estetik işlem tamamlanır.

Burun Estetiği Kimlere Uygulanır?

Burun estetikleri kavisli ve büyük buruna sahip olanlar ile burun içerisinde etleri olan hastalara uygulanır. Bu durum haricinde burun estetiklerinin tercih edilmesi tavsiye edilmez.

Burun Estetiği Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Burun estetikleri sonrasında burun bandajı veya tamponu sadece ameliyatı yapan doktor tarafından alınmalıdır. Ameliyattan ilk 30 günlük süreç boyunca hastanın yüz ve göğüsüstü yatış pozisyonundan uzak durması tavsiye edilir. Bu sürecin burun sağlığı açısından hayati bir önemi söz konusudur.

Burun (Rinoplasti) Estetik Ameliyatı Sonrası İyileşme Nasıl Olur?

Burun yani rinoplasti estetik ameliyatı sonrasında iyileşme genel olarak 4 ila 6 ay içerisinde tamamlanır. Ameliyattan ilk 4 aylık zaman dilimi içerisinde burundaki ödem ve morluklar etkisini kendiliğinden kaybeder. Sonrasında burun yeni şeklini ortalama olarak 6 ay içerisinde alır. Böylece hastada kaliteli yaşam sağlanır.

İstanbul’da Kaç Gün Kalmalı Ve Kaç Gece Hastane’de Kalmalıyım?

Burun estetiklerinde İstanbul otelinde sadece 2 gün kalmanız yeterlidir. Burun estetikleri ameliyatları genel olarak hastanede kalmanızı gerektirmez. Ameliyatınızı olduktan birkaç saat sonrasında evinize taburcu edilirsiniz. Bu nedenle ameliyat sonrasında havayolu üzerinden de İstanbul’dan güvenle ve sağlıklı bir şekilde ayrılabilirsiniz. Böylece burun estetiği fiyatları sonrasında ameliyat başarılı bir şekilde tamamlanır.

Hasta Ne Zaman Taburcu Olur?

Burun estetiklerinde hastalar genel olarak 1 gün içerisinde sağlıklı bir şekilde taburcu edilir. Bu nedenle yukarıda da vurguladığımız üzere burun estetiklerinde hastanın doktor klinik merkezinde ya da hastanede kalmasına gerek yoktur. Birkaç saatlik yakın gözetim sonrasında hasta sorunsuz bir şekilde taburcu edilir. Fakat burun estetikleri sonrasında da hastanın mutlaka doktor uyarıları doğrultusunda hareket etmesi tavsiye edilir. Böylece burun sağlığı güvence altına almış olur.

Estetik Sonrası Hastasında Çok Ağrı Olur Mu? Morluk Ya da Şişkinlik Olur Mu?

Burun estetikleri ameliyatlarından sonrasında hastada ciddi anlamda burun morlukları veya ödemleri meydana gelmez. Sadece hafif düzeyde bu yan etkiler meydana gelebiliyor. Bu durum hastanın yaşam kalitesini olumsuz yönde etkilemez. Bu bağlamda ameliyat sonrasında verilen ilaçlar sayesinde ödem ve morluklar kısa süreler içerisinde kontrol altına alınabiliyor.

Burun Estetiği Fiyatları

Evinizin konforunda güncel olarak burun estetikleri fiyatlarına bakmanız tavsiye edilir. Diğer estetik uygulamalarda olduğu gibi burun estetikleri fiyatları da bugün beklentileriniz doğrultusunda en düşük düzeyde sunuluyor. Bu nedenle burun estetiklerinizi geçmiş senelere oranla bugün daha ucuz fiyattan yaptırmanız mümkündür. Fakat burun estetik ücretleri diğer ülkeler ile Türkiye arasında farklılık gösterir.

Bu ameliyatı herhangi bir ülkede yaptırmanız sizlere ekonomik anlamda pahalıya mal olabiliyor. Bu nedenle mümkünse rinoplasti ameliyatınızı direk olarak Türkiye üzerinden yaptırmanız önerilir. Bu alanda en deneyimli özel doktor klinik merkezinden destek alabilirsiniz.

Güncel burun estetikleri referansları üzerinden burun estetiklerinizi sorunsuz bir şekilde yaptırabilirsiniz. Bugün burun estetikleri yaptıranlar ameliyat sayesinde pozitif bir yaşama yeniden sahip olduğunun altını çiziyor. Sizler burun estetikleri yaptırarak canlı bir hayata sahip olabilirsiniz.

https://serifyavuz.com/burun-estetigi-rinoplasti/ bilgi için hemen tıklayın.

1 Beğen