Building Have Feelings Too (PC, PS4, Xbox One, Switch)

Building Have Feelings Too (PC, PS4, Xbox One, Switch)

Building Have Feelings Too (PC, PS4, Xbox One, Switch)

Binaların yürüdüğü ve birbirleriyle konuşabildiği bir şehri hayal edeceğiniz Building Have Feelings Too (PC, PS4, Xbox One, Switch) oyununda, her bir binanın korkuları, umutları ve özlemleri bulunuyor.

Building Have Feelings Too Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunda binalar birbirleriyle iyi geçinmeye çalışırken, kimi zamanda birbirleriyle tartışıyorlar. Duygularını ön plana çıkaran binalarda, karakterli bir şehir yönetimi ön plana çıkıyor.

Oyuncular; şehirlerdeki binaların ihtiyaçlarını karşılamak için, yeni yollar keşfetmek zorundadır. Bu yollar binaların yenilemekten, güzelleştirmekten ya da şehrin başka bir yerine taşımaktan geçiyor.

Building Have Feelings Too

Oyuncular seviye atladıkça şehirler büyümeye ve daha fazla mahallenin oluşmasına olanak tanıyor. Finans merkezleri, hareketli tiyatro bölgeleri, farklı uzmanlık alanları kullanılabilir hale geliyor.

Elektriğin temini, gürültü kirliliği, ulaşım gibi ek özellikler, oyuncular için daha fazla karmaşa ve zorluk anlamını taşıyor. PC, PS4, Switch ve Xbox One üzerinden rahatlıkla oynanabilir.

Building Have Feelings Too Oyun Gereksinimleri

Simülasyon, strateji ve bağımsız oyun türüyle hazırlanmış olan Building Have Feelings Too oyunu Blackstaff Games tarafından geliştirildi ve Merge Games, Maple Whispering Limited tarafından yayınlandı.

  • Windows 7 ve üzerinde işletim sistemine sahip olunmalıdır.
  • 2 GB RAM bellek ve onboard intel processor ekran kartı kullanılmalıdır.
  • 3 GB kullanılabilir alan olmalı, onboard soundcard ses kartı kullanılır.

22 Nisan 2021 tarihinde piyasaya sürülen oyunda; İngilizce, basit Çince, Fransızca, Almanca, Kastilya İspanyolcası ve Japonca dil desteği bulunuyor. Ancak Türkçe dil desteği bulunmuyor.

2 Beğen