Blood Bowl III için Genel Bakış Fragmanı Yayınlandı

Blood Bowl III için Genel Bakış Fragmanı Yayınlandı

Blood Bowl III için Genel Bakış Fragmanı Yayınlandı

 
Yayıncı Nacon ve geliştirici Cyanide Studio grupları tarafından biz oyun severlere sunulacak olan  fantezi spor oyunu Blood Bowl III için üç dakikalık bir genel bakış fragmanı yayınladı. Genel bakış fragmanı içerisinde oyuna dair çeşitli bilgiler, oyuna ilişkin çeşitli kurallar, oyuncuların animasyonları, saha atmosferi ve daha fazlası yer alıyor.
 
Blood Bowl III bu ay sonu geliyor
 
 
 
Blood Bowl III bizlere vahşetin ve kaosun bir ortada olduğu fantezi spor tecrübesi sunuyor. Amerikan futbol temasını işleyen bu oyun içerisinde rakipleri darmaduman edebilir, onları alaşağı indirebilir ve hatta onların ortadan kaldırılmalarını bile sağlayabiliriz. Oyunda pek bir hudut yok. Sporun öteki yüzünü bizlere sunan bu üretimde işler gittikçe daha sert hale gelebiliyor.
 
Oyun içerisinde biz oyuncular olarak kendimize ilişkin bir ekip kuracak ve bu kadro ile birlikte rakiplere karşı durmaya çalışacağız. Kuracağımız ekip içerisinde istediğimiz oyuncuyu alabilecek ve güçlendirebileceğiniz. 12 farklı ırkın yer aldığı bu oyunda her bir ırkın farklı görünüşleri ve özellikleri yer alacak. İstediğimiz ırktan oyuncuyu seçerek rakip ekipleri alt etmeye başlayabileceğiz.
 
Blood Bowl III, 23 Şubat’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam ve Epic Games Store üzerinden) çıkış yapacak. Ardından daha sonraki bir tarihte Switch konsolu için piyasaya sürülecek. 
 
Blood Bowl III genel bakış fragmanı
 
 

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

2 Beğen