Birinci Şahıs Bulmaca Oyunu Seven Doors Bu Ay Konsollara Geliyor

Birinci Şahıs Bulmaca Oyunu Seven Doors Bu Ay Konsollara Geliyor

Birinci Şahıs Bulmaca Oyunu Seven Doors Bu Ay Konsollara Geliyor

 
Yayıncı SOEDESCO ve geliştirici Indigo Studios, birinci şahıs bulmaca oyunu Seven Doors’u PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Switch için 21 Şubat’ta 4.99 dolar karşılığında piyasaya süreceğini duyurdu. Seven Doors, birinci olarak Steam üzerinden PC için 26 Haziran 2020 tarihinde yayınlandı.
 
Kapılar arkasındaki bulmacaları çözeceğimiz bir yapım 
 
 
 
Seven Doors, bulmaca odaklı birinci şahıs kamera açısına sahip bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Birinci olarak 2020 yılında PC için yayınlanan oyun artık konsollara geçiş yapıyor. Kapıların arkasındaki bulmacaları ve sırları aralayacağımız bu oyunda yedi farklı zorluk biz oyuncuları bekliyor. Maksadımız tüm kapıların ardındaki zorlukları çözerek son kapıya ulaşmak.
 
Gizem ve macera ögelerinin da yer aldığı oyunda çeşitli bulmacaları çözmeye çalışacak, ipuçlarını etraftan bulmaya odaklanacak, farklı lisanları çeviri etmeye başlayacak ve tansiyon dolu atmosferin de üstesinden gelmeye uğraşacağız. Farklı farklı bulmaca cinslerinin yer aldığı Seven Doors oyununda yedi farklı temaya ve bulmacaya sahip kısım bulunuyor.
 
Oyun şu anda Steam platformunda bulunuyor. Fiyatı ise 15,50 TL. 

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

4 Beğen