Beklenen Oyun Star Wars Jedi: Survivor’dan Üzücü Haber: Ertelendi!

Beklenen Oyun Star Wars Jedi: Survivor’dan Üzücü Haber: Ertelendi!

Beklenen Oyun Star Wars Jedi: Survivor’dan Üzücü Haber: Ertelendi!

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Respawn Entertainment tarafından oyunculara sunulacak olan aksiyon macera oyunu Star Wars Jedi: Survivor ertelendi. Daha evvel 17 Mart tarihinde çıkış yapması planlanan oyun 28 Nisan’a ertelendi. Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devamı niteliğinde olan Survivor, PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Erteleme hakkında grup bir açıklama yaptı
 
 
 
Beklenen oyunlar ortasında yer alan Star Wars Jedi: Survivor’ın ertelenmesi hakkında takım bir açıklama yaptı. Bu açıklama içerisinde şu sözler yer aldı: “Son üç yıldır Respawn’daki Jedi grubu Star Wars Jedi: Survivor için sıkı bir halde çalışıyor. Cal Kestis’in öyküsünün bir sonraki kısmı şu anda tamamlandı. Bunu size duyurmaktan gurur duyuyoruz. Oyunun tamamlanmasının akabinde artık son etaba odaklandık. Bu evrede oyunun performansı ve kararlılığı üzerinde çalışılacak. Bunun yanı sıra oyundaki pürüzler ortadan kaldırılacak. 
 
Oyunculara en âlâ oyun tecrübesini sunmak için bu son etapta biraz daha vakte gereksinimimiz var. Kaliteli bir üretim sunmak için Star Wars Jedi: Survivor’ın ertelenmesine karar verdik. Oyun artık 28 Nisan tarihinde sizlerle buluşacak.”
 
İkinci oyun AMD’nin FidelityFX Üstün Resolution (FSR) takviyesine sahip olacak ve Cal Kestis’in kıssası devam ettirecek. Öte yandan oyun şu anda ön siparişlere açık. Steam’de standart sürümü 1.199,99 TL, Deluxe sürümü ise 1.599,99 TL’den satışta.
 

 

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

1 Beğen