Beklenen Oyun Hogwarts Legacy’de 100’den Fazla Yan Misyon Olacak

Beklenen Oyun Hogwarts Legacy’de 100’den Fazla Yan Misyon Olacak

Beklenen Oyun Hogwarts Legacy’de 100’den Fazla Yan Misyon Olacak

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Avalanche Software tarafından biz oyun severlere sunulacak olan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy için yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Çıkışına az bir mühlet kala bu vakte kadar birçok fragman ve oynanış görüntüsü gördük. Artık ise oyunun kıssa direktörü Moira Squier çeşitli açıklamalarda bulundu.
 
Moira Squier oyunun yan vazifelerinin sayısı hakkında bilgi verdi
 
 
 
Hogwarts Legacy kıssa yönetmeni Squier merakla beklenen oyunun 100’den fazla yan vazifeye sahip olacağını belirtti. Bunun yanı sıra bu yan misyonların oyunun ana öyküsünün gidişatında değerli bir tesire sahip olacağını söyledi. 
 
Squire ek olarak husus hakkında şu açıklamayı yaptı: “Oyunun ana kıssası içerisinde ilgi alımlı ve farklı karakterler yer alacak. Oyuncular, oyun müddetince çeşitli seçimler yapmak durumunda kalacak ve bu seçimler oyunun gidişatını etkileyecek. Bizim temel gayemiz bu dünyada herkesin kendi kıssasını yazması. 
 
Oyun içerisinde 100’den fazla yan misyon yer alacak. Bir yan misyonda rastgele biri ile etkileşim kurmak (iyi, makûs, samimi vb.), onlarla olan bağınızı ana hikayedeyken etkileyecek. Bu durum tam zıddı için de geçerli.” 
 
Öte yandan geçtiğimiz süreçte tartışmalı muhafaza teknolojisi Denuvo’yu kullanacağı açıklanan Hogwarts Legacy’nin ana kıssasını tamamlamak yaklaşık 35 saat sürecek. Bunun yanı sıra oyunu yüzde yüz tamamlamak için 70 saat gerekecek.
 
Hogwarts Legacy ne vakit çıkış yapacak?
 
Hogwarts Legacy, 10 Şubat’ta PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için akabinde 4 Nisan’da PlayStation 4 ve Xbox One için son olarak da 25 Temmuz’da Switch konsolları için çıkış yapacak.    

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

1 Beğen