Battlefield VI için yeni iddialar ortaya çıktı

Battlefield VI için yeni iddialar ortaya çıktı

Battlefield VI için yeni iddialar ortaya çıktı

Battlefield VI için yeni iddialar yaşandı, Oyun severler için Battlefield VI için yeni iddialar yaşandı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Battlefield VI için yeni iddialar yaşandı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Battlefield VI için yeni iddialar yaşandı

EA Games ve DICE aracılığıyla geliştirilen Battlefield VI ile alakalı detaylar gelmeye sürdürmekte. Yeni iddialara göre ulaşan FPS oyunu coop oyun mekanikleriyle süslenmiş yeni bir senaryo moduna sahip olacak. İddialar bu hususta güvenilir bir isimden geliyor. Ayrıca oyunun ismine yönelik de yeni söylentiler görmeye başladık bile. Birçok değişik kaynak, aynı noktada birleştiğine göre, şüpheli yaklaşsak da ufak bir gerçeklik payı da katabiliriz gibi görünmekte.

Battlefield VI, coop senaryo moduyla çıkacak

Serinin yeni oyununun hangi zamanda geçeceği, ismi gibi bir çok değişik detay yeni söylentilerle yaşandı. Bu hususta adından söz ettiren Tom Henderson ve birkaç farklı kaynaktan gelen görüşler ortak bir noktayı işaret ediyor. Battlefield VI, şimdilerden 10 yıl ardından geçecek. Teknolojik olarak askeri robotlar, gelişmiş dronlar, jetler, helikopterler ve tanklar gibi yakın önümüzdeki zamanlarda ekipmanları içerecek. Serinin yeni oyununun yalnızca “Battlefield” adıyla anılacağı da bilgisi yer alıyor.

Battlefield VI için yeni iddialar ortaya çıktı

Henderson’a göre DICE, oyuncuların ilerledikçe taraflarını seçmelerine ve diğer oyuncularla birlikte oynamalarına olanak sağlayan dallanıp budaklanan bir senaryo modu hazırlıyor. “Senaryo modu, size ve özel birliklerinize odaklanacak. Senaryoda hangi süper güç için dövüşeceğinizi seçebileceksiniz.”

Henderson “ABD ve Rusya -oyunda ayakta kalmayı başaran iki süper güç- sizi ve birimlerinizi kendi tarafına çekmek için teklifler gönderecek. İki taraf için de kayda değer bir güç olacaksınız” diyor. Ayrıca çok oyunculu modda dört farklı asker türü içinden seçim yapabileceğimizi ve bunların Call of Duty tarzı “perkler” ile özelleştirilebileceğini öne sürüyor. Aynı zamanda bazı iddialar oyunun bir battle royale modu bulunacağını da dile getiriyor.

  • Bkz: Battlefield 6 her zamankinden daha çok oyuncuyu destekleyecek

Hemen yukarıda bulunan bağlantıda görebileceğiniz üzere önceden oyunla alakalı bazı iddialar görmüştük. Tom Henderson’un dile getirdiğiyle bağdaşan biçimde DICE’dan oyuna yönelik açıklamalar gelmişti. Bu da Henderson’un dile getirdiklerine yaklaşırken biraz daha gerçeklik payı katabileceğimiz manasına geliyor. Yine de şüpheyi sıfıra indirmeyelim, hayal kırıklığı yaşamayalım diye de ekleyeyim. Oyunun açıklama tarihi ile alakalı de bazı detaylara ulaşmıştık. İlgili yazımızın bağlantısını da hemen alt tarafa bırakıyorum.

  • Bkz: Battlefield VI açıklama tarihi için yeni detaylar geldi

11 Beğen