Battlefield 6’dan sevindiren Battle Royale sürprizi

Battlefield 6’dan sevindiren Battle Royale sürprizi

Battlefield 6’dan sevindiren Battle Royale sürprizi

Battlefield 6’dan sevindiren Battle Royale sürprizi, Oyun sever takipçilerimiz için Battlefield 6’dan sevindiren Battle Royale sürprizi başlığı altında geniş bir şekilde bilgi verelim istedik.. Makalemizin içinde sizlerin yaptığı Battlefield 6’dan sevindiren Battle Royale sürprizi arayışınız ile alakalı geniş bilgiler yazımızın içindedir..

Battlefield 6’dan sevindiren Battle Royale sürprizi

FPS temalı popüler oyun serisi Battlefield bu sene dört gözle beklenen bir yapımla karşımıza çıkacak. DICE aracılığıyla geliştirilip Electronic Arts imzasıyla yayına girecek Battlefield6 şimdi yeni bir sızıntı ile gündemde. İddialar yakında zamanda bir Battle Royale oyunuyla yüz yüze kalacağımızı dile getiriyor.

Battlefield 6’nın Battle Royale deneyimi ile geleceği iddiaları ilk kez popüler YouTuber Lossy aracılığıyla ortaya atıldı. Genç içerik üreticisi oyunla alakalı bir çok sızıntı paylaşımı yaptı. Bunlar içinde zamanla değişen haritalar, ücretsiz kozmetik ödülleri, bedava oynanan bir mod gibi detaylar yer alıyor. En son yayıncı, Battle Royale‘den de bahsetti. Lakin konuya ilişkin asıl büyük sızıntı başka bir platformda yaşandı.

Battlefield 6 ücretsiz oynanan bir mod ile geliyor

Battlefield 6 ücretsiz oynanan bir mod ile geliyor

Electronic Arts oyuncuları bi hayli mutlu edecek bir haberle gündeme geldi. İddialara göre Battlefield 6, Warzone benzeri ücretsiz bir mod hazırlıyor.

Battlefield 6 içeriden alınan bilgilerle sızdı

Sosyal medya platformu Reddit’te “bf6leaker” isimli bir kullanıcı Battlefield 6 ile ilgili bir çok araştırılan ayrıntıyı gözler önüne serdi. Sızıntıyı yapan kişi, DICE şirketinde oyunu geliştiren ekipten birisiyle iletişim halinde olduğunu kelimelerine ekledi.

Gelen iddialara göre Battlefield 6 128 oyuncuya kadar geniş bir kapasite sunacak. Onaylanmış haritalar içinde ise şuan için üç farklı isim mevcut: Wake Island, Metro, Locker. Lakin rapordaki en çarpıcı iddia ise ücretsiz olarak oynanacak modun Battle Royale deneyimi ile gelecek olması.

Battlefield 6

Battlefield 6 ücretsiz bir Battle Royale modu içerebilir.

Zira bu mod, oyun şirketleri için büyük gelirler vaat ediyor. Electronic Arts zaten halihazırda Apex Legends gibi bir markaya sahip. Lakin anlaşılan o ki EA pastadaki kar payını daha fazla arttırmak istiyor. Şimdilik bu iddialar şirket aracılığıyla resmen doğrulanmış değil. Lakin Reddit moderatörleri, sızıntıyı yapan kaynağın gerçekten de DICE’deki bir personelden bilgi aldığını doğruladı.

Oyunun çıkış tarihi ise şuan için muamma. Ne Electronic Arts ne de DICE’den konuyla alakalı bir açıklama gelmedi. Lakin iddialar yayıncının Mayıs ayında beklenen açıklamayu yapacağını ileri sürdü. Tahminlere göre Battlefield 6 ilk defa Haziran’daki E3 fuarında lanse edilecek.

Peki ya sizin Battlefield 6’dan beklentileriniz nelerdir? Serinin geçmiş yapımları ve gelecek oyunla alakalı fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

battle royalebattlefieldbattlefield 6

#post_detail_content .tags_sdn_posts { margin-top:15px;height:36px;overflow:hidden; } #post_detail_content .tags_sdn_posts strong a { border: 1px solid #ddd; background: #a5a5a5; color: white !important; padding:2px 10px; font-size:12px; font-weight:normal; display:inline-block; margin:2px; } #post_detail_content .tags_sdn_posts strong a:hover { opacity:.7; }

7 Beğen