Batı Temalı Aksiyon Oyunu ExeKiller için Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Batı Temalı Aksiyon Oyunu ExeKiller için Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Batı Temalı Aksiyon Oyunu ExeKiller için Oynanış Fragmanı Yayınlandı

 
Paradark Studio tarafından oyunculara sunulacak olan kıyamet sonrası bir dünyada geçen batı üslubu tek oyunculu aksiyon macera oyunu ExeKiller için oynanış fragmanı yayınlandı. Oynanış fragmanında oyunun atmosferi, araç denetimleri ve animasyonları, sürüş dinamikleri, nişancı ögeleri ve daha fazlası bizlere sunuluyor.
 
Western ve kıyamet sonrası tema birleşiyor
 
 
 
Hikaye odaklı tek oyunculu kıyamet sonrası aksiyon oyununda beşerler, kümeler halinde bir bir yok oluyor. Büyük yangın felaketinden sonrasını mevzu alan bu üretimde her taraf kurak ve çorak. Dünyanın yok olma senaryosunu işleyen ve bunu batı temasıyla birleştiren üretimde nişancı ögeleri da yer alıyor ve elimizdeki silahlar ile tehditlere karşı gelmeye çalışıyoruz.
 
Oyun içerisinde aracımıza atlayıp etrafı gezebiliyor ve yeni yerler keşfedebiliyoruz. Her an diken üstünde olacağımız bu oyunun dünyasında kaos ve anarşi hakim. Şirketlerin çeşitli yapıları ele geçirdiği ve birçok şeye hakim olduğu bu dünyada hayatta kalmaya çalışıyoruz. 1988 yılının New York’unu yansıtmaya çalışan bu imal sahiden de ilgi cazip görünüyor. 
 
ExeKiller PC (Steam) için geliştiriliyor. Bir çıkış tarihi şimdi açıklanmadı.
 
İşte oynanış videosu
 
 

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

1 Beğen