Atomic Heart için 8 Dakikalık Oynanışa Genel Bakış Görüntüsü Yayınlandı

Atomic Heart için 8 Dakikalık Oynanışa Genel Bakış Görüntüsü Yayınlandı

Atomic Heart için 8 Dakikalık Oynanışa Genel Bakış Görüntüsü Yayınlandı

 
Yayıncı Focus Entertainment ve geliştirici Mundfish tarafından oyunculara sunulacak olan birinci şahıs aksiyon rol yapma oyunu Atomic Heart için sekiz dakikalık oynanışa genel bakış görüntüsü yayınlandı. Yayınlanan görüntü içerisinde oyunda yer alan karakterlerden kimileri, oyunun dünyası, oyun dünyasından çeşitli ortamlar ve daha fazlası yer alıyor.
 
Beklenen oyun Atomic Heart bu ay içerisinde geliyor 
 
 
 
Atomic Heart, 21 Şubat 2023 tarihinde geliyor. Atomic Heart, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Ayrıyeten Xbox Game Pass hizmetine de dahil edecek. Böylelikle Xbox Game Pass aboneleri de oyunu deneyimleyebilecek.   
 
Dövüş mekanikleriyle ve dünyasıyla dikkatleri üzerine çeken Atomic Heart, bizlere ütopik bir dünyayı sunmaya hazırlanıyor. Cephaneliğimizi ve ekipmanımızı yükselteceğimiz bu oyun içerisinde karşımıza türlü türlü tehlikeler çıkıyor. Gelişmiş silahları kullanarak bu tehlikelerin üstesinden gelebiliyoruz.
 
Denuvo müdafaa teknolojisinin yer alacağı bu oyun öbür yandan DLSS 3 dayanağına de sahip olacak. Geliştirici takım oyunun PS5 ve Xbox Series X konsollarında kapalı alanlarda – zindanlarda 4K 60 FPS oynanacağını bunun yanı sıra açık dünyaya geçiş yapıldığı taktirde dinamik 4K 60 FPS’lik bir tecrübe sunacağını belirtiyor.
 
Atomic Heart oynanışa genel bakış fragmanı 
 
 

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

1 Beğen