Ataşehir Lazer Epilasyon

Ataşehir Lazer Epilasyon

Ataşehir Lazer Epilasyon

Ataşehir lazer epilasyon merkezimizde sizler için en iyi cihazlar ile hizmet vermekteyiz. Lazer epilasyon işlemlerinde en önemli etmen cihazdır. Doğru cihaz kullanıldığı takdirde istenilen sonucu alabilmek mümkündür. Cihazların her biri sertifikalıdır. Cilt ile uyum halinde çalışılabilecek üstün teknoloji ile üretilmiştir. Bir başlık ve ekran yer almaktadır. Ekran üzerinden cihaz ısısı ve atış sayılarını görebilmek mümkündür. Başlık ile de kişilere uygulama yapılmaktadır.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon kişilerin tüy ve kıllarından kurtulmak için yaptırdıkları bir uygulamadır. İşlem seans olarak gerçekleştirilmektedir. Her bireyin ten rengi ve kıl yapısı farklı olduğu için işlemden alınan sonuç ve kullanılan cihazlar değişiklik göstermektedir. Sizlerin en iyi hizmeti alabilmesi için tüm cihazları Ataşehir lazer epilasyon merkezimizde bulunduruyoruz.

Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Lazer epilasyon ağrısız bir işlemdir. Seanslar kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Vakit kaybı meydana gelmez. Her bölgeye işlem uygulanabilmektedir. Her alanda iyi sonuç alınır. Kişilere herhangi bir zarar vermez. Sağlık sorunlarına yol açmamaktadır. İlk seans sonrasında bile farkı yani sonucu görebilmek mümkündür. Üsküdar lazer epilasyon işlemi için merkezimize gelerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon işlemi kadın ve erkeklere uygulanabilmektedir. Genel olarak bakıldığında sağlıklı olan her bireye lazer epilasyon işlemi uygulanabilmektedir. İşlemde daha iyi bir sonuç alabilmek için kişilerin ergenlik çağına girmeleri beklenmektedir. Kadınlar tarafından daha çok ilgi gören bir işlemdir. Sizlerde muayene olmak ve tüylerinizden kurtulmak için Maltepe lazer epilasyon işlemlerimizden faydalanabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Geçmişte lazer epilasyon işlemi sadece belirli bölgelere uygulanmaktaydı. Fakat günümüzde gelişen cihazlara beraber tüm vücuda lazer işlemi uygulanmaktadır. Ataşehir lazer epilasyon işlemini yüz bölgesi (bıyık, çene, kaş ortası, gıdı), ense bölgesi, koltuk altı, kollar, parmaklar, bel bölgesi, göbek bölgesi, özel bölge, popo, bacaklara uygulanabilmektedir. İşlemler hem tek bölge hem de tüm vücut olarak kişilere sunulmaktadır.

Epilasyonda Seans Aralıkları Ne Kadardır?

Epilasyon işlemlerinde seans aralıkları değişiklik göstermektedir. Üsküdar lazer epilasyon işlemlerinde dökülmelerin tamamı meydana gelebilmesi için kişilerin otuz gün aralıklarla işleme yani seansa gelmesi gerekmektedir. Seanslar tamamlandıktan sonra kıl kökleri belirli aralıklara tekrarlayabilmektedir. Bu süreç içerisinde kıl çıktıkça kişilerin hatırlatma seansına gelmesi gerekmektedir. Bu süreç üç ay veya bir yıl olabilmektedir. Bu kişilerin kıl yapısına ve kıl köküne göre değişiklik göstermektedir.

Epilasyon Sırasında Acı Hissedilir mi?

Pek çok lazer cihazı bulunmaktadır. Her bir lazer cihazında hissedilen his farklıdır. Genel olarak bakıldığında kol, bacak bölgelerinde hiçbir şekilde acı hissedilmemektedir. Fakat özel bölgede sadece sızı gibi bir acı hissedilmektedir. Bu dayanılmayacak bir acı değildir. Gene de kişilerin isteklerine göre uygulama öncesinde uyuşturucu krem veya sprey uygulanabilmektedir. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek ve sizlere uygun cihaz ile tanışmak için Maltepe lazer epilasyon merkezimize gelebilir, bilgi sahibi olabilirsiniz.

Epilasyon Sonrasında İz Kalır mı?

Epilasyon işlemini yapacak olan kişi alanında uzman, eğitimini tamamlamış olmalıdır. Doğru bireyler tarafından yapılan işlemlerde iz kalma olasılığı bulunmamaktadır. Maltepe lazer epilasyon işlemlerinde uzman kişiler tarafından hizmet vermektedir. Doğru noktaya doğru bir şekilde atış yapılmadığı takdirde kişilerin zarara uğraması muhtemeldir. Sizler de iyi yerlerde hizmet alarak sağlığını koruyabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon işlemlerinde kullanılacak cihazın ve seans sayısının önemi oldukça fazladır. Sizlerde en uygun fiyatlar ve iyi hizmet alabilmek için Ataşehir lazer epilasyon merkezimize gelerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

1 Beğen