ARK: Survival Evolved’ın Switch Sürümü için Fiyatsız Ragnarok Paketi Geliyor

ARK: Survival Evolved’ın Switch Sürümü için Fiyatsız Ragnarok Paketi Geliyor

ARK: Survival Evolved’ın Switch Sürümü için Fiyatsız Ragnarok Paketi Geliyor

 
Açık dünya hayatta kalma aksiyon macera oyunu ARK: Survival Evolved’ın Switch sürümü için yeni bir paket geliyor. Fiyatsız bir DLC güncellemesi olarak Switch kullanıcılarına sunulacak olan Ragnarok isimli genişleme, oyuna gelmiş geçmiş en büyük haritayı getiriyor. Bu harita içerisinde mağaralar, volkanlar, kaplıcalar ve daha fazlası yer alacak. Bu paket, gizemli bir adada hayatta kalma uğraşına keşfedilecek yeni alanlar ekleyecek.
 
Ragnarok genişlemesi oyuna birçok yeni bölgeyi getiriyor
 
 
 
2015 yılında tanıtımı yapılan ARK: Survival Evolved, bizi geniş bir dünyaya bırakıyor ve burada hayatta kalmaya çalışıyoruz. Bu üretimde biz oyuncular hayatta kalmak için avlanıyor, kaynaklar topluyor ve eşyalar üretebiliyoruz. Monster Hunter ve The Forest üzere oyunlarla benzerlik gösteren ARK: Survival Evolved’da açık dünyaya atılıyor ve bu açık dünyayı keşfetmeye çalışıyoruz.
 
Etrafı keşfederken çeşitli tehlikeler ve tehditler ile karşılaşabiliyoruz. Tarih öncesi ve efsanevi canavarların yer aldığı bu dünyada dilersek bu canlıları evcilleştirebiliyor ve onları binek hayvanı olarak kullanabiliyoruz. Ragnarok DLC ise Switch konsollarına sahip olan kullanıcılara ek içerik sağlıyor. Büyük bir haritayı oyunculara sunacak olan Ragnarok paketi, altı fiyatsız güncellemenin birincisi olarak karşımıza çıkıyor. 
 
144 kilometrekarelik bir haritayı oyunculara sunacak olan Ragnarok genişlemesi, Lost Island ve Scorched Earth üzere bölgeleri de getiriyor.

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

Beğen