Apple Eylül’de hangi ürünleri tanıtacak

Apple Eylül’de hangi ürünleri tanıtacak

Apple Eylül’de hangi ürünleri tanıtacak

Akıllı telefon pazarındaki hakim isimlerden biri olan Apple önümüzdeki Eylül ayında yeni bir etkinlik düzenleyecek. Kesin olmamakla birlikte bu etkinliğin Ekim ayına sarkma ihtimali de bulunuyor. Fakat bu ihtimalin hayli düşük olduğunu sizlere hatırlatalım.

Peki Apple Eylül’de hangi ürünlerle karşımıza çıkacak. Şimdi dilerseniz bu konu ile ilgili biraz bilgi verelim.

Apple Eylül’de hangi ürünleri tanıtacak

Öncelikli olarak bu bir Apple etkinliği. Dolayısıyla bu etkinlikte yeni nesil iPhone modellerinin tanıtılması zaten garanti. Yani bu etkinlikte iPhone 13 serisini göreceğiz.

Şimdiye kadar sızdırılan bilgilere göre Apple yine 4 farklı iPhone modeli ile karşımıza çıkacak. iPhone 13, 13 Pro, 13 Pro Max ve 13 Mini.

Yeni iPhone modellerinin yanı sıra bu etkinlikte yeni Apple Watch’ın tanıtılmasına da kesin gözüyle bakılıyor. İddialara göre Apple Watch 7’de deriden ateş ölçme özelliği de yer alacak. Bu özelliğin özellikle pandemi koşullarında kullanışlı olabileceği düşünülüyor.

Apple’ın etkinlikte tanıtması beklenen son ürünü ise AirPods. Yeni AirPods’un hangi isimle geleceği şimdilik çok belli değil. AirPods 3 ya da AirPods Pro 2 olabilir. Bunu etkinlikte öğreneceğiz.

Belki Apple küçük sürprizler yaparak farklı modellerle de karşımıza çıkabilir. Bunu bekleyip göreceğiz.

kaynak:donanimgunlugu.com

4 Beğen