Apex Legends Mobile için Yolun Sonu Gözüktü: Hizmetine Son Veriliyor!

Apex Legends Mobile için Yolun Sonu Gözüktü: Hizmetine Son Veriliyor!

Apex Legends Mobile için Yolun Sonu Gözüktü: Hizmetine Son Veriliyor!

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Respawn Entertainment tarafından oyunculara sunulan Apex Legends Mobile için yolun sonu gözüktü. Taşınabilir aygıtlar için çıkış yapan battle royale oyunu 1 Mayıs tarihinde oyunculara veda ediyor. 
 
Apex Legends Mobile, 17 Mayıs 2022’de App Store üzerinden iOS ve Google Play üzerinden Android için piyasaya sürüldü. Oyun 1 Mayıs tarihinde oyunculara veda ettiğinde bir yıldan daha kısa bir müddet hizmet vermiş olacak. 
 
Apex Legends Mobile’ın hizmetine son veriliyor
 
 
 
Hizmetine son verilmeyi bekleyen Apex Legends Mobile için takım çeşitli açıklamalarda bulundu. Bu açıklamada şu tabirler yer aldı: “Apex Legends Mobile’ı sonlandırmak için son derece üzücü bir karar verdik. Bu kararı hiç de kolay almadık. Denetimimiz dışında olan faktörler, oyuncularımızın hak ettiği yüksek kaliteli oyun tecrübesini bir epey olumsuz etkiledi. Sonuç olarak 1 Mayıs 2023 tarihinde oyunu sonlandırmaya karar verdik.
 
Kısa bir müddetliğine de olsa Apex Legends Mobile’da ortamıza katılan oyunculara ve takımlarımıza teşekkür ediyoruz.”
 
Dokunmatik ekranlar için optimize edilmiş denetimlerle birlikte taşınabilir özel olarak piyasaya sürülen Apex Legends Mobile, takımların beklentisini karşılayamadı. Orijinaline sadık bir üretim olarak taşınabilir aygıtlara aktarılan bu üretime 1 Mayıs’tan itibaren erişilemeyecek.
 

 

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

2 Beğen