Amnesia: The Bunker’ın Çıkış Tarihi Ertelendi! İşte Yeni Çıkış Tarihi

Amnesia: The Bunker’ın Çıkış Tarihi Ertelendi! İşte Yeni Çıkış Tarihi

Amnesia: The Bunker’ın Çıkış Tarihi Ertelendi! İşte Yeni Çıkış Tarihi

 
Geliştirici Frictional Games tarafından oyunculara sunulacak olan dehşet odaklı hayatta kalma birinci şahıs gizem oyunu  Amnesia: The Bunker ertelendi. Geliştirici grubun yaptığı açıklamaya nazaran oyun artık Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam ve Epic Games Store üzerinden) için 16 Mayıs’ta piyasaya sürülecek.
 
Erteleme hakkında grup açıklama yaptı
 
 
 
Frictional Games erteleme konusunda bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada şu tabirler yer alıyor: “Frictional’daki takım, oyunun geliştirilme sürecinde bir dizi meselelerle boğuşuyor. Biz küçük bir grubuz ve bunun üzere şeyler bir projenin gidişatını büyük ölçüde etkiliyor.” 
 
Ekip açıklamalarına şöyle devam etti: “Oyunun hakkını vermek ve sizlere en uygun oyun tecrübesini sunmak bizim için çok değerli. Oyunun geliştirmesi bu derece sekteye uğraması üzücü bir durum. Bunun üstesinden gelmek istiyoruz. Öte yandan yaptığımız bu oyunu aceleye getirmek istemiyoruz. Grup, The Bunker’ı olabilecek en yeterli hale getirmek için çok çalışıyor.” 
 
Yarı açık bir dünya yapısını bizlere sunan Amnesia: The Bunker’da her şeyi kendi yolumuzla çözmeye çalışacağız. Oyunda temel emelimiz çıkış yolunu bulmak olacak ve bu süreçte etrafı keşfedecek ve çeşitli deneyler yapacağız.  

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

Beğen