AMD Ryzen 7000 Serisi Alanlara Star Wars Jedi: Survivor Fiyatsız Olacak!

AMD Ryzen 7000 Serisi Alanlara Star Wars Jedi: Survivor Fiyatsız Olacak!

AMD Ryzen 7000 Serisi Alanlara Star Wars Jedi: Survivor Fiyatsız Olacak!

 
Daha evvel Ryzen 7000 Serisi işlemciler için AMD Ryzen Game Bundle paketleri çıkaran AMD, misal bir kampanyaya daha imza atıyor. Yeni Ryzen Game Bundle paketi ile muhakkak Ryzen 7000 Serisi işlemcileri satın alan oyunculara Fallen Order’ın merakla beklenen devam oyunu fiyatsız olarak verilecek. Belirlenen satış noktalarından Ryzen 7000 Serisi işlemci alan oyun severler 1 Nisan 2023 tarihine kadar Star Wars Jedi: Survivor’a fiyatsız olarak ulaşabilecekler.
 
Yeni “Zen 4” mimarisinden güç alan Ryzen 7000 Serisi Masaüstü İşlemciler, oyuncular için inanılmaz bir performans artışı sunuyor. İşlemciler, 5nm işlemci düğümünden yararlanarak “Zen 3 “e nazaran çift haneli IPC artışı sağlamanın yanı sıra, Respawn Entertainment’ın en son galaktik macerasında eşsiz performans sunmak için evvelki jenerasyona nazaran %15’e kadar daha süratli oyun performansı sunuyor.
 
 
Belirlenen Ryzen 7000 serisi işlemcilerden birini alan oyuncular satın alma süreçleriyle birlikte bir kullanım kodu alacak ve Star Wars Jedi: Survivor ™ oyununu fiyatsız olarak almak için 6 Mayıs 2023’e kadar vakitleri olacak.  
 
Oyuncular daha fazla bilgi için www.amd.com/JediSurvivor adresini ziyaret edebilirler. Tüm karar ve şartlar ile ilgili daha fazla bilgi ve oyun kodlarını kullanmak için lütfen www.amdrewards.com adresini ziyaret edin.
 
basın bülteni 

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

2 Beğen