Alan Wake 2 için Yeni Bir Konsept Çizim Yayınlandı

Alan Wake 2 için Yeni Bir Konsept Çizim Yayınlandı

Alan Wake 2 için Yeni Bir Konsept Çizim Yayınlandı

 
Remedy tarafından oyunculara sunulacak olan aksiyon-macera oyunu Alan Wake 2 için yeni bir konsept çizim yayınlandı. Biz oyuncuları pek de heyecanlandırmayan bu konsept çizim oyunun bir kısmını bizlere gösteriyor. Oyun için daha evvel yayınlanan birçok konsept çizim bulunuyor. Hafızaları tazelemek açısından onları da aşağıya bırakıyorum.
 
Beklenen devam oyunu bu yıl içerisinde çıkış yapacak
 
 
 
2010 yılında Remedy Entertainment tarafından oyunculara sunulan Alan Wake ile büyük bir muvaffakiyet yakalayan takım, 2020 yılında Alan Wake Remastered sürümünü bizlere sundu. Uzun vakittir yeni bir devam oyunu bekleniyordu ve nihayet bu yıl içerisinde Alan Wake 2’nin çıkış yapması bekleniyor. Karanlık bir atmosfere sahip bu imal ruhsal bir öyküyü, hayatta kalma tecrübesini ve tansiyon dolu anları bizlere sunmayı hedefliyor.
 
Alan Wake 2, daha evvelki oyunda olduğu üzere üçüncü şahıs kamera kamera açısına sahip olacak. Ayrıyeten oyunun PC sürümü birinci etapta Epic Games Store aracılığıyla yayınlanacak. Devam oyunuyla bir arada oyuncular öyküye kaldığı yerden devam edecek.
 
Alan Wake 2023 yılında PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S platformlarına çıkış yapacak.
 
Yeni yayınlanan konsept çizim
 
 
 
Önceki konsept çizimler
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

1 Beğen