Akustik Dalga Tedavisi İle Sıkılaştırılmış Vücutlar

Akustik Dalga Tedavisi İle Sıkılaştırılmış Vücutlar

Akustik Dalga Tedavisi İle Sıkılaştırılmış Vücutlar

Akustik dalga tedavisi kişilerin vücutlarında yaşamış oldukları bölgesel yağlanmaların sporla giderilmesi mümkün olmadığı durumlarda uygulanan tedavi yöntemidir. Ameliyatsız estetik yöntemlerden biri olan akustik dalga terapisi oldukça kısa bir zaman içerisinde ve pratik teknikler kullanılarak gerçekleştirilir.

AWT (Akustik Dalga Tedavisi) Nedir?

 

AWT olarak kısaltılan akustik dalga tedavisi,  teknolojinin gelişimi ile birlikte üretilen özel cihazlar sayesinde akustik ses dalgalarının üretilmesi sayesinde çözüme kavuşur. Akustik dalga tedavisi işlemleri ile cilt altı yağ dokusu, bağdokusu, dolaşım sistemi, kaslar ve metobolik sistemler düzene girer.

AWT Uygulaması Nasıl Etki Eder?

 

Akustik dalga tedavisi etkisi titreşim darbeleri sayesinde kişinin vücudunda etkisini gösterir. Hücre hasarının söz konusu olmadığı bu işlemde, üst üste atışlar yapılarak derin doku katmanlarına ulaşmak mümkündür. Cihazın ortaya çıkardığı titreşimler ile hedef alınan yağ dokuları etkisiz hale getirilir.

AWT ( Akustik Dalga Tedavisi ) Nasıl Uygulanır?

 

Akustik dalga tedavisi işlemlerine başlanılmadan önce öncelikle uygulama yapılacak olan bölgeye sürtünmeyi en aza indirecek jel sürülür. Awt özel cihazlar aracılığı ile üretilen ses dalgaları vücudun gerekli bölgelerine verilerek cilt sarkması, selülit ve bölgesel incelme işlemleri gerçekleştirilir.

AWT Uygulaması Özellikle Hangi Bölgelere Yapılır?

 

Akustik dalga tedavisi uygulaması özellikle karın, kol, bacak, basen ve sırt gibi yağ depolarının sık olduğu alanlara uygulanır. Bunun yanı sıra hekim tavsiyesi ile boyun altı ve gıdık kısımlarına da yapılabilir.

AWT Kaç Seans Uygulanır Ve Uygulama Sıklığı Nasıldır?

 

AWT uygulama seansları kişilere bağlı olarak değişiklik göstermek ile beraber genellikle hekim tarafından haftada iki defa uygulanması önerilir.

AWT Etkisi Ne Zaman Görülmeye Başlar?

 

AWT ile yapılan işlemler sonucunda hedef alınan bölgenin zayıflama etkisini 1- 2 ay içerisinde görebilmek mümkün. Ancak selülit tedavilerinde bu süre 6 ayı bulabilir.

AWT ( Akustik Dalga Tedavisi)’nin Faydaları Nedir?

 

Akustik dalga tedavisi sayesinde kişide cilt ve bağ dokuları sıkılaşır, kırışıklık ortadan kalkar, gebelik çatlaklarının onarımı ve yara izi gibi olumsuzlukların düzeltilmesi avantajları elde edilebilir.

AWT ( Akustik Dalga Tedavisi) Fiyatları

Akustik dalga tedavisi için net bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. Sektörde birçok kliniğin hizmet vermesi fiyat değişikliklerine neden olmuştur. AWT tedavilerinde fiyatı etkileyen unsurlar bölge farklılığı, işlem talep edilen bölgede bulunan yağ oranı ve toplamda kaç seans işlem yapıldığı göz önünde bulundurulur.

https://www.drarslanklinik.com/awt-akustik-dalga-terapisi/ bilgi için hemen tıklayın.

5 Beğen