Age of Empires IV çıkış tarihi yakında belli olabilir

Age of Empires IV çıkış tarihi yakında belli olabilir

Age of Empires IV çıkış tarihi yakında belli olabilir

Age of Empires IV çıkış tarihi yakında zamanda belli olabilir, Oyun severler için Age of Empires IV çıkış tarihi yakında zamanda belli olabilir başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Age of Empires IV çıkış tarihi yakında zamanda belli olabilir ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Age of Empires IV çıkış tarihi yakında zamanda belli olabilir

Microsoft, Age of Empires’ın Resmi YouTube kanalında yayına giren yeni bir fragman ile birlikte Age of Empires IV çıkış tarihi için bir “Hayran Önizlemesi” açıkladı.

Kasım 2019’da tertip edilen XO19’da Age of Empires IV’ten bir parça gösteren Microsoft, Age of Empires IV çıkış tarihi konusuna açıklık getirmese de Age of Empires IV için bir fragman paylaşımı yaptı. Oynanıştan fotoğrafların olduğu bu fragmanda yeni senaryo moduna ve yeni oynanabilir medeniyetlere de göndermeler var.

Age of Empires IV çıkış tarihi ne zaman belli olacak?

Age of Empires ekibi, yeni bir etkinlikle serinin kutlanacağını açıkladı. Etkinlik; 10 Nisan’da Türkiye saati ile 19:00’da ekranlara gelecek ve AgeofEmpires.com, Twitch, Facebook Live, Xbox YouTube kanalı ve Çin’deki oyuncular için Bilibili’de canlı olarak yayına girecek olan yarım saatlik özel bir yayınla ekranlara gelecek.

  • Bkz: Age of Empires III Definitive Edition açıklama fragmanı

Age of Empires IV çıkış tarihi yakında duyurulabilir

Age of Empires’ın resmi internet sitesinden yapılan bilgilendirmede: “Depoladığımız her şeyi mahvetmek istemesek de X019’daki ilk fragmandan bu yana Age of Empires IV’e daha fazla göz atmaya istekli olduğunuzu bilinmekte. Yayınımız; keyfini çıkarmanız için oyun, medeniyetler, senaryo modu ve daha fazlasına yeni bir bakış içerecek” deniyor.

  • Bkz: Age of Empires IV oynanış fragmanı

“Hayran Önizlemesi”, Age of Empires II: Definitive Edition ve Age of Empires III: Definitive Edition oyuncularını da unutmayacak ve onlar için de bazı yenilikler paylaşacak. Aynı zamanda açıklamada; son üç yılda Age of Empires’ın Definitive Edition’ları, Age of Empires II ve Age of Empires III ile işinde uzman ve yeni oyuncuları tatmin ettiklerini vurguluyorlar: “Topluluğumuzun temelinde böylesine enerjik, adanmış bir takipçiye sahip olmaktan gurur duyuyoruz.”

[wpcc-iframe src=”https://www.youtube.com/embed/5fFFIOkAX4o” frameborder=”0″ style=”position:absolute;width:100%;height:100%;left:0″ allowfullscreen]

Etkinlik gününe ve saatine yaklaştıkça etkinlik ile ilgili daha fazla konuşacaklarını belirtiyorlar. Bu cümle; Xbox Game Studios ve Relic Entertainment’ın geliştirdiği Age of Empires IV çıkış tarihi ile ilgili oyuncuları ve medyayı bi hayli heyecanlandırdı. Xbox Game Studios’un, Relic’teki ortakları ile geliştirme sürecini ofisten ev ortamına taşımış olmaları bir dezavantaj gibi gözükse de oyunun nizami bir zeminde ilerlemesi için çaba söyledikleri aşikar.

Duyurunun tamamına buradaki bağlantıdan varabilirsiniz.

8 Beğen