15 TL’ye Aldığımız The Witcher 3 Steam’de 250 TL Oldu!

15 TL’ye Aldığımız The Witcher 3 Steam’de 250 TL Oldu!

15 TL’ye Aldığımız The Witcher 3 Steam’de 250 TL Oldu!

 
Ekonomik meselelerin uzun müddettir üst seviyede baş gösterdiği ülkemizde her kesimde olduğu üzere oyun sanayisi de bu durumdan hissesini alıyor. Oyuncular için son kale olarak görülen Steam platformunda artışlar devam ediyor. Geldiğimiz noktada birçok oyun firması çok evvelden artırımlarını devreye koydu kimileri ise bunu sene içerisine yaydı. Artık ise yakın vakitte yeni kuşak yaması çıkan ve oyuncuların gözdesi olan The Witcher 3 büyük oranda zamlandı.
 
DLC’leri ile bir arada 15 TL’ye alıyorduk
 
 
 
2015 yılı içerisinde çıkış yapan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu The Witcher 3: Wild Hunt, birçok oyuncu tarafından seviliyor ve hala de oynanmaya devam ediliyor. Yakın vakitte yeni jenerasyon kuşak yamasının fiyatsız olarak yayınlandığı bu üretimin bir de dizisi yer alıyor. Çok oynanmaya ve satın alınmaya devam edilen oyun şu anda ne yazık ki zamlanmış durumda.
 
Oyunun şu anda standart sürümü Steam’de 249,99 TL’den satışta. Şayet DLC’leri ile birlikte almaya kalkarsak da (The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition) 399,99 TL ödemek durumunda kalacağız. 
 
Sadece bu oyun nazarında değil öbür oyunlar da bu artırımlardan nasibini almaya devam ediyor. Münasebetiyle uygun fiyatlı gördüğünüz oyunları kütüphanenize eklemeyi ihmal etmeyin.

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

5 Beğen